Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Toto je nový prenosný kompresor od Xiaomi, ktorý vyzerá ako reproduktor. Poradí si s loptou, ako aj veľkou pneumatikou

Úplne nový produkt od čínskeho Xiaomi sa naozaj náramne podobá na prenosné rádio, vysielačku, poprípade väčší prenosný reproduktor. Pod zaujímavým dizajnom sa ale skrýva malý prenosný kompresor s označením Xiaomi Air Pump, ktorý jednoducho strčíte do ruksaku. O prípadný slabý výkon sa báť nemusíte. Vstavaný nabíjateľný akumulátor a vysokovýkonný kompresor si hravo poradia s nafúknutím futbalových lôpt, kolesami od bicykla, či dokonca s viacerými pneumatikami v aute. 

Malý, lacný záchranca

Dobrý kompresor nie je úplne lacná záležitosť, no spoločnosti Xiaomi sa jeho cenu podarilo zachovať na naozaj prijateľnej úrovni a to 30 dolárov. V celokovovej konštrukcii sa nachádza batéria s kapacitou 2000mAh, vďaka čomu máte dostatok šťavy na nafúknutie 7 lôpt, 8 bicyklových kolies, či až 5 kolies na automobile. Veľkým pomocníkom je digitálny displej, ktorý zobrazuje aktuálne nameraný tlak. Pod displejom sa nachádzajú tlačidlá na ovládanie kompresora.

Rozhas tlaku je „prémiový“

Kovové telo kompresoru je dodávané so 120mm odolnou vzduchovou hadicou, ktorá si spoločne s kompresorom poradí aj s naozaj obrovským tlakom. Xiaomi Air Pump vďaka tomu môže pracovať v rozsahu 3 psi až 150 psi, respektíve 0,2 až 10,3 barov. Pumpa taktiež ponúka viacero režimov, v ktorých ustavične sleduje tlak, napríklad pre prípad, aby používateľovi nevybuchlo koleso na bicykli, či futbalová lopta priamo v ruke.

xiaomi-air-pump-5_opt
Zdroj: Xiaomi

Kompaktné rozmery a „smart“ riešenia

Budúcich majiteľov určite potešia naozaj kompaktné rozmery 124 x 71 x 45,3 mm. Veľkou frajerinkou je, že spomínaná vzduchová hadica, ktorá trčí na vrchu kompresoru, môže zároveň poslúžiť aj ako rukoväť, či vešiak, vďaka čomu si môžete pumpu zavesiť priamo na váš ruksak.

Aj vás zaujal nový produkt z dielne Xiaomi? Novinka aktuálne nie je dostupná v žiadnom z partnerských e-shopov, no akonáhle produkt dostupný bude, určite vás o tom budeme informovať.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close