ANDROIDSpravodajstvo

Toto je nový Honor View 20. Vlajková loď s prívetivou cenovkou a špičkovým fotoaparátom

Spoločnosť Huawei 26.12.2018 oznámila príchod smarfónu Honor View 20 ktorý sa celosvetovo odhalí 22. januára v Paríži.

Zariadenie obsahuje niekoľko pozoruhodných funkcií, hlavne čo sa týka fotoaparátov a displeja. Na prednej strane smarfónu je malý otvor v ľavom hornom rohu pre 25-megapixelový fotoaparát, ktorý nahrádza klasický „zárezu“.

honor view 20 predok
Zdroj: Honor

Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou je až 48-megapixelový fotoaparát a taktiež prichádza s 1/2-palcový senzorom, ktorý ponúka 0,8μm pixelov. Tiež ponúka 12MP HDR nočný režim.

honor view 20 fototaparat
Zdroj: Honor

Zariadenie poháňa najnovší čip Kirin 980 s dvojitou neurónovou jednotkou na spracovávanie špeciálnych AI požiadaviek. To znamená, že obsahuje pokročilejšie funkcie AI vrátane vylepšení kamery, čo spôsobuje, že automaticky inteligentne upravuje nastavenia kamery ku aktuálnym podmienkam.

honor view 20 kirin 980
Zdroj: Honor

Honor View 20 má displej s veľkosťou 6,4-palcov s rozlíšením 19,25:9. Oproti svojmu vzdialenému príbuznému Mate 20 Pro neponúka vlajková loď od Honoru snímač odtlačkov prstov v displeji, keďže sa jedná o klasický LED displej. Smartfón ďalej disponuje batériou o kapacite 4 000 mAh, a pamäťou 6 GB alebo 8 GB a úložiskom 128 GB alebo 256 GB. Najslabšia konfigurácia smartfónu by mala v prepočte vychádzať na zhruba 380 eur, no ozajstná cena pre globálny trh bude zrejme o čosi vyššia a dozvieme sa ju až 22. januára.

Zdroj: www.neowin.net, úvodný obrázok (Honor)

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close