ANDROIDSpravodajstvo

Toto je nový Honor View 20. Vlajková loď s prívetivou cenovkou a špičkovým fotoaparátom

Spoločnosť Huawei 26.12.2018 oznámila príchod smarfónu Honor View 20 ktorý sa celosvetovo odhalí 22. januára v Paríži.

Zariadenie obsahuje niekoľko pozoruhodných funkcií, hlavne čo sa týka fotoaparátov a displeja. Na prednej strane smarfónu je malý otvor v ľavom hornom rohu pre 25-megapixelový fotoaparát, ktorý nahrádza klasický „zárezu“.

Zdroj: Honor

Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou je až 48-megapixelový fotoaparát a taktiež prichádza s 1/2-palcový senzorom, ktorý ponúka 0,8μm pixelov. Tiež ponúka 12MP HDR nočný režim.

Zdroj: Honor

Zariadenie poháňa najnovší čip Kirin 980 s dvojitou neurónovou jednotkou na spracovávanie špeciálnych AI požiadaviek. To znamená, že obsahuje pokročilejšie funkcie AI vrátane vylepšení kamery, čo spôsobuje, že automaticky inteligentne upravuje nastavenia kamery ku aktuálnym podmienkam.

Zdroj: Honor

Honor View 20 má displej s veľkosťou 6,4-palcov s rozlíšením 19,25:9. Oproti svojmu vzdialenému príbuznému Mate 20 Pro neponúka vlajková loď od Honoru snímač odtlačkov prstov v displeji, keďže sa jedná o klasický LED displej. Smartfón ďalej disponuje batériou o kapacite 4 000 mAh, a pamäťou 6 GB alebo 8 GB a úložiskom 128 GB alebo 256 GB. Najslabšia konfigurácia smartfónu by mala v prepočte vychádzať na zhruba 380 eur, no ozajstná cena pre globálny trh bude zrejme o čosi vyššia a dozvieme sa ju až 22. januára.

Zdroj: www.neowin.net, úvodný obrázok (Honor)


Tagy
Close
Close