NovinkyZariadenia

Toto je nový herný laptop od Razeru – Blade Pro

Spoločnosť Razer, ktorá je známa hlavne hráčom hier a to vďaka hernému príslušenstvu ako aj hardwaru predstavila nový herný notebook Blade Pro, ktorý je menovcom predošlého zariadenia predstaveného ešte v roku 2013.

Nový Blade Pro prichádza s 17.3“ dotykovou obrazovkou (16:9), ktorá sa môže pochváliť 4K rozlíšením (3480 x 2160 bodov) a skvelými pozorovacími uhlami až do 170 stupňov a podporou technológie NVIDIA’s G-SYNC.

Srdce zariadenia tvorí procesor Intel i7 quad-core 6700-HQ pracujúci na frekvencií až do 3.5GHz, ktorému sekunduje grafická karta NVIDIA’s GeForce GTX 1080 s neuveriteľnými 5GB GDDR5 VRAM. Úložný priestor zariadenia dosahuje až 2TB (podľa varianty). Tieto hardwarové požiadavky spĺňajú aj parametre pre HTC Vive™, Oculus Rift and OSVR HDK 2.

Min-Liang Tan co-founder Razeru na margo predstavenia tohto zariadenia povedal:

„Usilovali sme spraviť krok dopredu s novým Razer Blade Pro. Tepelná technika za ním je ohromujúca. Je neuveriteľné ako ďaleko sme došli, z jedného produktu a malého tímu dnes máme plný katalóg herných systémov a veľký tím inžinierov a dizajnérov tlačiacich prenosné zariadenia ďalej.“

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close