SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Toto je jeden z najkrajších bezrámikových smartfónov na trhu, ktorý stojí zlomok ceny súčasných vlajkových lodí

Vianoce sa pomaly, ale isto blížia. Čo tak si spraviť radosť týmto bezrámikovým telefónom UMIDIGI Crystal 4G , ktorý spolu s doručením cez EU Express stojí menej ako 115€?

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu UMIDIGI Crystal 4G nájdeš za bezkonkurenčnú cenu tu

Bezrámikový telefón nemusí stáť stovky €

Bezrámikové telefóny ako sú Galaxy S8 či iPhone X stoja stovky €, avšak existujú aj dostupné alternatívy, ktoré síce neponúknu vychytávky ako rozpoznávanie tváre, ale aj napriek tomu sú veľmi zaujímavou variantnou.

Dnes v rámci Tipu redakcie Vám preto dávame do pozornosti tohto fešáka od spoločnosti UMIDIGI, ktorý ponúka okrem edge-to-edge displeja aj slušnú výbavu. Ako už asi teda tušíte, tak dominantou je práve 5.5“ displej, ktorý sa nemá skutočne začo hanbiť. Okrem toho, že displej s výnimkou spodnej časti kde nájdeme diódu a 5MP kameru tak  pokrýva celú prednú stranu, Mimochodom, v tomto prípade výrobca nešetril na rozlíšení, ponúka totiž  panel s FULL HD rozlíšením (1 920 × 1 080 bodov). Celá predná časť je ešte pokrytá krycím sklíčkom Corning Gorilla Glass 4.

Zdroj: produktová fotografia

Zadná časť smartfónu je pokrytá sklom, kde dominantou zas je skener odtlačkov prstov, ktorý sa pomaly, ale isto stáva štandardom. Nad ním nájdete diódu a duálny fotoaparát s rozlíšením 13MP a 5MP.

Zdroj: produktová fotografia

V útrobách zariadenia nájdeme hardware, ktorý by si mal poradiť takmer so všetkým načo narazíte v obchode. Srdce tvorí totiž štvorjadrový procesor s taktom 1.5GHz, ktorému sekundujú 2GB operačnej pamäte RAM a rozšíriteľný úložný priestor až do kapacity 256GB.

Mimochodom, zariadenie je dodávané aj so slovenským ako aj českým jazykom. Podporuje tak isto 3G či 4G siete a disponuje batériou o veľkosti  3000mAh. Mnohých poteší aj výbava v podobe 6 senzorov ako sú napríklad akcelerometer, ambient ligh senzor, gravity senzor a ďalšie. A ako čerešnička na záver, nechýba mu podpora FM radia, režim DUAL SIM či kovový rámik, ktorý lemuje celý smartfón.

PS: nezabudnite za symbolický doplatok zhruba 6€ využiť dopravu cez EU Express, cez ktorú vám smartfón bude doručený až priamo do vašich dverí bez toho, aby ste sa o niečo ďalšie starali.

Jeden z najkrajších smartfónov na trhu UMIDIGI Crystal 4G nájdeš za bezkonkurenčnú cenu tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close