DronyTIP REDAKCIE

Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Pomaly ale isto sa blíži čas letných dovoleniek, na ktoré si každý z nás určite vezme fotoaparát, aby zachytil tie najkrajšie momenty a scenérie. Prečo ale neobohatiť svoj album o zábery z vtáčej perspektívy? Maličký, prenosný JXD528 s HD kamerou je na vytvorenie takýchto záberov priam stvorený a na jeho kúpu si z výplaty stačí odložiť iba pár desiatok eur

Akciu na najlepší dron pod 60 eur nájdeš tu

Dron JXD528 od spoločnosti JINXINGDA je vybavený technológiami, ktoré v tejto cenovej kategórii tak často nevidíme. Mnoho inteligentných funkcií a vynikajúca HD kamera, robia z tohto drona adepta na jedného z najlepších dronov do 60 eur. Na vysokú priečku ho radia inteligentné funkcie ako Waypoint mode, kedy dron príde sám do lokality cez dané body, Surrounding mode, kedy dron obieha okolo daného cieľa, Following mode, počas ktorého vás dron nasleduje, udržanie letovej výšky a v neposlednom rade automatický návrat drona v prípade nízkeho stavu batérie

Zdroj: Gearbest

Ďalšou obrovskou výhodou tohto drona je aj prepracovaná aplikácia na smartfóne, vďaka ktorej si môžete nonstop prezerať živé zábery z drona a takisto ho aj ovládať pomocou virtuálnych joystickov. Čo sa technickej výbavy drona týka, je vybavený klasickým wifi transmiterom pre komunikáciu so smartfónom až do vzdialenosti 200 metrov, ďalej sa v jeho útrobách sa nachádza 7,4V 750mAh LiPo batéria, ktorá zabezpečuje cca 10 minútový let, no taktiež treba vyzdvihnúť aj jeho naozaj minimalistické rozmery, vďaka ktorým ho schováte bezproblémovo takmer kdekoľvek. 

Ak sa chystáte na dovolenku a chcete si po prvýkrát vytvoriť spomienky aj z vtáčej perspektívy, dron JXD528 je zrejme tou najlepšou voľbou. Vďaka inteligentným funkciám ho dokáže ovládať aj úplný začiatočník, zábery z HD kamery budú dostatočné a pri prípadnom incidente neprídete o celú výplatu. Dron je momentálne v maličkej akcii za 62,46 €, no vďaka špeciálnemu kupónu GBJUNEZT13 ju môžeš zraziť ešte o čosi nižšie na 58,20 €. Kupón stačí aktivovať v košíku. 

Zdroj: vlastný

 

Dron JXD528 s HD kamerou nájdeš na tejto stránke

 

Zdroj: vlastný, TS, úvodný obrázok (Youtube – Blomiky)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close