SpravodajstvoXiaomi

Toto je ďalší „šialený“ produkt od Xiaomi, ktorý slúži na drtenie odpadu – VIOMI Kitchen Waste Processor

Spoločnosť Xiaomi môžeme vidieť pôsobiť vo viacerých oblastiach – od smartfónov, cez oblečenie, nábytok až po kuchynské vybavenie. Nižšie si môžete pozrieť produkt, ktorý predstavila dcérska spoločnosť Xiaomi, firma Viomi, Zariadenie ocenia hlavne ženy v domácnosti.

VIOMI Kitchen Waste Processor

Drvič odpadu primárne slúži na to, aby ste sa vedeli komfortne zbaviť zbytkov jedla ako sú napríklad kosti, koža z mäsa, škrupiny z vajíčok, odrezky zo zeleniny, z ovocia a podobne.

Zdroj: produktová fotografia

Drvič je vyrobený z prémiových materiálov ako je napríklad ušľachtilá oceľ odolná voči nárazom, korózii a podobne.  Zariadenie disponuje celkovo 4 rôznymi čepeľami, ktoré majú na starosti likvidáciu zvyškov z jedla. Nádoba, ktorá zbiera bordel má objem 1290 ml. Vo výsledku nebudete musieť tak „skladovať“ zvyšky jedla v sáčkoch prípadne zahadzovať priamo do smetí s čím sa spája po krátkom čase nepríjemný zápach.

Zdroj: produktová fotografia

Treba však v závere dodať, že toto zariadenia nie je pre každého. Jeho cena totiž atakuje hodnotu lepšie vybavenej umývačky riadu, približne 500€.

Zdroj: via XiaomiToday.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Prekonávate často jet lag alebo pracujete na smeny? Ak áno, výrazne tým zvyšujete riziko vzniku rakoviny
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close