Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Toto je 5 najlepších rozšírení pre Gmail v prehliadači Google Chrome, ktoré zefektívnia vašu prácu s emailovým klientom

Chcete si obľúbený emailový klient Gmail prispôsobiť, či pozmeniť podľa svojich predstáv? S týmito rozšíreniami to nie je vôbec problém

Emailový klient Gmail z výrobne spoločnosti Google patrí jednoznačne medzi najpopulárnejšie na svete, no jeho prostredie nemusí vyhovovať úplne všetkým používateľom. Ak patríte medzi takýchto používateľov práve vy, určite by ste nemali prehliadnuť týchto 5 rozšírení, ktoré sú skvelým doplnkami emailového klienta Gmail v prehliadači Google Chrome.

Dropbox for Gmail

Prvým rozšírením pre Google Chrome, ktoré podľa nás výrazne vylepšuje webového klienta Gmail je Dropbox for Gmail, ktoré supluje klasickú implementáciu Disku Google. Dropbox patrí medzi naozaj obľúbené nástroje pre posielanie a zdieľanie dokumentov a väčšina z vás sa s ním určite stretla. Vďaka tomuto rozšíreniu môžete pomocou jedného tlačidla posielať a zdieľať dokumenty s vašimi priateľmi, či spolupracovníkmi.

dropbox for gmail google chrome
Zdroj: Chrome Web Store
Dropbox für Gmail
Dropbox für Gmail

Boomerang for Gmail

Druhým rozšírením v našom rebríčku je Boomerang for Gmail, ktoré patrí medzi najlepšie zo všetkých rozšírení v obchode Chrome Web Store. Toto rozšírenie ponúka naozaj široké možnosti v oblasti plánovania odosielania či prijímania vašich emailov, no jeho najväčšou zaujímavosťou je určite pomocník poháňaný umelou inteligenciou, ktorý dokáže usmerňovať používateľa pri písaní prehľadných a zrozumiteľných emailov.

Boomerang for Gmail
Boomerang for Gmail

Checker Plus for Gmail™

Strednú priečku nášho rebríčka obsadilo rozšírenie Checker Plus for Gmail, ktoré je skvelým doplnkom pre používateľov, ktorí sa počas práce nechcú zbytočne zaťažovať otváraním klienta. Checker Plus for Gmail totižto funguje ako aktívne notifikačné okno, no zároveň aj ako miniatúrna verzia klienta, ktorá umožňuje otváranie či posielanie emailov, no v o niečo menšom a jednoduchšom prevedení.

checket plus for gmail google chrome
Zdroj: Chrome Web Store
Checker Plus for Gmail™
Checker Plus for Gmail™

Email Tracking for Gmail – Mailtrack

Rozšírenie Mailtrack je jednoznačne najjednoduchšie rozšírenie z nášho rebríčka, no to nemení nič na tom, že jeho využiteľnosť je naozaj veľká. Z vlastnej skúsenosti môžme povedať, že po jeho vyskúšaní ho nebudete chcieť odinštalovať. A čo vlastne toto rozšírenie ponúka? Odpoveď je pomerne jednoduchá a krátka – toto rozšírenie slúži ako indikátor prečítania / otvorenia odoslaného emailu. Pri jednotlivých emailoch tak jednoznačne nájdete ikonku, či bol daný email prijatý v schránke prijímateľa a či bol následne prečítaný, alebo nie.

mail tracking for gmail google chrome
Zdroj: Chrome Web Store

Shared Inbox & CRM for Gmail | Gmelius

Rozšírenie Gmelius je najsofistikovanejšie z celého rebríčka, no jeho „nevýhodou“ je fakt, že niektoré svoje služby a funkcie ponúka iba za poplatok. Pokročilé funkcie a skvelé prepojenie s emailovým klientom Gmail však záujemcov určite pritiahnu. S rozšírením Gmelius totižto posuniete produktivitu v rámci vašej spoločnosti na úplne inú úroveň.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close