ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Toto je 5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019 v obchode Google Play podľa Google. Všetky sú dostupné zadarmo

Spoločnosť Google publikovala rebríček 5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019, ktoré si môžete prostredníctvom Google Play obchodu zahrať.

Spoločnosť Google zverejnila zoznam 5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019, v ktorých musíte súťažiť s ľudskými súpermi. Spoločnosť popisuje túto kategórie hier ako:

„Tieto súťažné hry nás tento rok priviedli na horskú dráhu emócií, keď sme oslavovali ťažko vybojované víťazstvá a zabudli sme na naše porážky.“

Nižšie Vám prinášame ich zoznam.

5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019 podľa Google

Brawl Stars

Brawl Stars je skvelou hrou, v ktorej sa ocitáte vo futuristickej aréne, kde okrem toho, že musíte prežiť, tak musíte zberať aj takzvané „gemy“. Hra ponúka viacero režimov, ako sú napríklad 3v3, v ktorom musíte pozberať 10 gemov, aby ste vyhrali kolo. Samozrejme, že to nie je také jednoduché. O to isté so totiž pokúša aj súperov tím, ktorý je, tak ako Vy, vybavený arzenálom zbraní. Ďalej, v hre je možné hrať aj Solo/Duo zápasy, a to dokonca aj s Vašimi priateľmi. Tých módov je samozrejme viacej. Odomknete ich po tom, ako prejdete úvodným tréningom. Náhľady z hry si môžete pozrieť nižšie.

Brawl Stars
Brawl Stars
Developer: Supercell
Price: Free+

Tacticool – 5v5 shooter

Na ďalšiu hru sme skutočne tešili, dôvodom je, že nám pripomína Counter Strike, pri ktorom sme trávili ako deti niekoľko hodín denne. Tacticool – 5v5 shooter je strielačka, ktorá ponúka viacero herných módov, napríklad populárny 5v5 mód alebo deathmatch. Hra zároveň vyčnieva nad ostatnými, a to hlavne vďaka nadpriemernej grafike a skvelej hrateľnosti. Okrem toho hra ponúka realistické správanie sa, ako predmetov umiestnených v hernej mape, tak aj samotných zbraní. PS: v hre môžete ovládať aj auto, a to v štýle GTA.

Tacticool - 5v5-Shooter
Tacticool - 5v5-Shooter
Developer: Panzerdog
Price: Free+

Rumble Stars Football

Rumble Stars Football je ďalšou hrou, ktorá vyčnieva nad konkurenciou. Už ako z názvu plynie, tak sa jedná o futbal, ale nie o tradičný. Hráči totiž nie sú ľuďmi, ale zvieratá, z ktorých každé má iné vlastnosti. Hra je zo začiatku o niečo náročnejšia na pochopenie, resp. na „zvyknutie“ si na vlastností jednotlivých zvierat, ale neskôr stojí skutočne za to. A to nie len kvôli grafike, ale aj kvôli unikátnej fyzike správania sa jednotlivých zvierát.

Rumble Stars Fussball
Rumble Stars Fussball
Developer: Frogmind
Price: Free+

Tennis Clash: 3D Free Multiplayer Sports Games

Pri športe ešte zostaneme. Ďalšia hra, ktorú Google vybral do svojho výberu TOP 5 najlepších hier je Tennis Clash: 3D Free Multiplayer Sports Games. Táto hra ponúka veľmi príjemné rozhranie, ako aj hrateľnosť. V hre postupne, ako budete získavať zručnosti a ocenenia, tak budete môcť postupne vylepšovať aj svojho tenistu. Budeme mu môcť kupovať napríklad nové rakety, oblečenie a podobne. Okrem toho, si môžete zmerať sily aj s ľudskými súpermi.

Call of Duty®: Mobile

To najlepšie sme si nechali na záver – Call of Duty®: Mobile. Jedná sa o hru, ktorú určite mnohí poznáte, a to hlavne z počítačov. Spoločnosť Activision 1. októbra publikovala prostredníctvom obchodov Google Play a App Store mobilnú verziu populárnej hry Call of Duty. Už po 3 dňoch od publikovania, spoločnosť hlásila viac ako 35-miliónov stiahnutí. Hra dizajnovo vychádza z PC konceptu, vrátane jednotlivých módov. Hra ponúka ako populárny deatchmatch tak aj 5v5 mód (pozn. redakcie: a niekoľko ďalších módov). Okrem toho musíme pochváliť aj hrateľnosť, ktorá ja na veľmi vysokej úrovni. Náhľady z hry si môžete pozrieť na obrázkoch nižšie. Mimochodom, hra je dostupná zadarmo.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android hry do smartfónu Google hry najlepsie hry

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close