Pracovné ponuky
ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Toto je 5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019 v obchode Google Play podľa Google. Všetky sú dostupné zadarmo

Spoločnosť Google publikovala rebríček 5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019, ktoré si môžete prostredníctvom Google Play obchodu zahrať.

Spoločnosť Google zverejnila zoznam 5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019, v ktorých musíte súťažiť s ľudskými súpermi. Spoločnosť popisuje túto kategórie hier ako:

„Tieto súťažné hry nás tento rok priviedli na horskú dráhu emócií, keď sme oslavovali ťažko vybojované víťazstvá a zabudli sme na naše porážky.“

Nižšie Vám prinášame ich zoznam.

5 najlepších kompetitívnych hier roku 2019 podľa Google

Brawl Stars

Brawl Stars je skvelou hrou, v ktorej sa ocitáte vo futuristickej aréne, kde okrem toho, že musíte prežiť, tak musíte zberať aj takzvané „gemy“. Hra ponúka viacero režimov, ako sú napríklad 3v3, v ktorom musíte pozberať 10 gemov, aby ste vyhrali kolo. Samozrejme, že to nie je také jednoduché. O to isté so totiž pokúša aj súperov tím, ktorý je, tak ako Vy, vybavený arzenálom zbraní. Ďalej, v hre je možné hrať aj Solo/Duo zápasy, a to dokonca aj s Vašimi priateľmi. Tých módov je samozrejme viacej. Odomknete ich po tom, ako prejdete úvodným tréningom. Náhľady z hry si môžete pozrieť nižšie.

Brawl Stars
Brawl Stars
Developer: Supercell
Price: Free+

Tacticool – 5v5 shooter

Na ďalšiu hru sme skutočne tešili, dôvodom je, že nám pripomína Counter Strike, pri ktorom sme trávili ako deti niekoľko hodín denne. Tacticool – 5v5 shooter je strielačka, ktorá ponúka viacero herných módov, napríklad populárny 5v5 mód alebo deathmatch. Hra zároveň vyčnieva nad ostatnými, a to hlavne vďaka nadpriemernej grafike a skvelej hrateľnosti. Okrem toho hra ponúka realistické správanie sa, ako predmetov umiestnených v hernej mape, tak aj samotných zbraní. PS: v hre môžete ovládať aj auto, a to v štýle GTA.

Tacticool - 5v5-Shooter
Tacticool - 5v5-Shooter
Developer: Panzerdog
Price: Free+

Rumble Stars Football

Rumble Stars Football je ďalšou hrou, ktorá vyčnieva nad konkurenciou. Už ako z názvu plynie, tak sa jedná o futbal, ale nie o tradičný. Hráči totiž nie sú ľuďmi, ale zvieratá, z ktorých každé má iné vlastnosti. Hra je zo začiatku o niečo náročnejšia na pochopenie, resp. na „zvyknutie“ si na vlastností jednotlivých zvierat, ale neskôr stojí skutočne za to. A to nie len kvôli grafike, ale aj kvôli unikátnej fyzike správania sa jednotlivých zvierát.

Rumble Stars Fussball
Rumble Stars Fussball
Developer: Frogmind
Price: Free+

Tennis Clash: 3D Free Multiplayer Sports Games

Pri športe ešte zostaneme. Ďalšia hra, ktorú Google vybral do svojho výberu TOP 5 najlepších hier je Tennis Clash: 3D Free Multiplayer Sports Games. Táto hra ponúka veľmi príjemné rozhranie, ako aj hrateľnosť. V hre postupne, ako budete získavať zručnosti a ocenenia, tak budete môcť postupne vylepšovať aj svojho tenistu. Budeme mu môcť kupovať napríklad nové rakety, oblečenie a podobne. Okrem toho, si môžete zmerať sily aj s ľudskými súpermi.

Call of Duty®: Mobile

To najlepšie sme si nechali na záver – Call of Duty®: Mobile. Jedná sa o hru, ktorú určite mnohí poznáte, a to hlavne z počítačov. Spoločnosť Activision 1. októbra publikovala prostredníctvom obchodov Google Play a App Store mobilnú verziu populárnej hry Call of Duty. Už po 3 dňoch od publikovania, spoločnosť hlásila viac ako 35-miliónov stiahnutí. Hra dizajnovo vychádza z PC konceptu, vrátane jednotlivých módov. Hra ponúka ako populárny deatchmatch tak aj 5v5 mód (pozn. redakcie: a niekoľko ďalších módov). Okrem toho musíme pochváliť aj hrateľnosť, ktorá ja na veľmi vysokej úrovni. Náhľady z hry si môžete pozrieť na obrázkoch nižšie. Mimochodom, hra je dostupná zadarmo.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close