NovinkyWindows 10Zariadenia

Toto je ďalší mini PC s obrazovkou – GOLE1, ktorý je možné pripojiť aj k väčšiemu monitoru

Ešte vo štvrtok minulý týždeň sme vám priniesli článok o zariadení Ockel Sirius A, ktoré patrí medzi najmenšie prenosné zariadenia s plnohodnotným operačným systémom Windows 10 a displejom a dnes vám predstavujeme ďalšie zariadenie rovnakého druhu – GOLE1.

GOLE1 je ďalším mini počítačom, ktorý sa môže pochváliť nie len výbavou v podobe procesoru Intel Z8300, grafickej karty Intel 8. generácie, operačnou pamäťou 2/4GB RAM, úložným priestorom o veľkosti 32/64GB, nádielkou slotou od HDMI, Ethernet, podporou TF kariet až po USB v rôznych verziách, ale aj dotykovým HD displejom o veľkosti 5“ čo robí z tohto zariadenia adepta na najmenší prenosný PC na svete.

Zariadenie je ďalej špecifické aj tým, že prichádza s dvomi predinštalovanými operačným systémami. Prvým z nich je už spomínaní Windows 10 a druhým OS je Android vo verzii 5.1. Zariadenie ako nižšie na obrázku môžete vidieť prichádza v celokovovom prevedení, ktorého hrúbka je rovných 20mm, teda 2cm. V útrobách zariadenie ešte nájdete batériu o kapacite 2600mAh, ktorej výdrž by mala dosahovať zhruba dve hodiny.

Čo vravíte na tento segment mini PC zariadení, má podľa vás budúcnosť?

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close