Spravodajstvo

Tom Warren vyvracia fámy o predstavení Lumie 940 na IFA 2015

V poslednej dobe sa pretrhlo vrece s informáciami o novo pripravovanej vlajkovej lodi, Lumii 940, o ktorej už vieme napríklad približné hardvérové špecifikácie, ktoré si môžete pozrieť v jednom z našich starších článkov „Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte“, ale aj to ako bude pravdepodobne vyzerať.

Dnes, na internete prostredníctvom sociálnej sieti Twitter jeden z popredných predstaviteľ Microsoftu Tom Warren vyvrátil fámy, ktoré predpovedali príchod novej vlajkovej lode už 4. septembra na IFA 2015.

„Oh áno pre tých, ktorí sa pýtajú, žiadny Cityman alebo Tlakman Lumia nebude predstavená na IFA Microsoft-om“

tom_warren_twitter

Microsoft pravdepodobne plánuje predstaviť novú vlajkovú loď spolu s oficiálnym príchodom Windows 10 Mobile, ktorý je naplánovaný zhruba na november.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close