DronyTIP REDAKCIE

Tohto drona za pár € s HD kamerou a dobou letu 15 minút si zamiluješ! Predáva sa lepšie ako teplé rožky

Keď sa povie drone tak mnohých z nás napadne „nedostupná hračka“, ale v skutočnosti tomu tak nie je  a to vďaka viacerým čínskym výrobcom, ktorí tlačia ceny neustále dole. My sme si pre vás v spolupráci s internetovým obchodom Cafago.com pripravili exkluzívnu ponuku na drona s HD kamerou a dobou letu okolo 13 až 15 minút, ktorý za podmienky využitia kupónu „SK798“ nebude lákať len funkciami, ale aj cenou niečo málo nad 43€. Poďme sa však najprv pozrieť na to čo tento drone ponúka.

Drona Dongmingtuo X8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „SK798“

Na prvý pohľad dron zaujme unikátnym dizajnom, na ktorom si dal výrobca záležať pričom je dostupný v dvoch farebných prevedeniach – v čiernej a červenej. Treba ešte vyzdvihnúť ochranné krytky okolo vrtúľ, ktoré dokážu výrazne stlmiť náraz a tak ich ochrániť pred poškodením.  Zároveň nechýba dokonca ani 6-osová stabilizácia, vďaka ktorej by lietanie malo byť výrazne komfortnejšie.

Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však k funkcionalitám, ktoré z tohto drona robia veľmi zaujímavé zariadenie. Ponúka dve možnosti ovládania, buď prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo prostredníctvom dodávaného ovládača s frekvenciou 2,4GHz. Poteší aj doletová vzdialenosť, ktorá je okolo 80 metrov čo v tejto cenovej kategórií nie je štandardom.

Zdroj: produktová fotografia

Keď sa pozrieme na črevá tohto drona tak ponúka kameru s HD rozlíšením s možnosťou živého obrazu na smartfóne. V rámci vychytávok, ktorými sa chváli nájdeme viacero funkcionalít. Napríklad možno letu v  statickej výške ktorú oceníte pri fotografovaní, tlačidlo one-key return, teda možnosť automatického návratu ako aj tlačidlo núdzového pristátia, ktoré ocenia hlavne nováčikovia a ďalšie.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa dron zaujal tak určite dlho neváhaj a využi kupónovú cenu. Kupón je možné použiť len 10-krát alebo najneskôr do 20. júla.

Zdroj: vlastný

Drona Dongmingtuo X8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „SK798“, 

Zdroj: TS, vlastný

 

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close