Xiaomi

Áno, aj toaletná doska môže byť chytrá. Toto je 2. generácia toaletnej dosky od Xiaomi, ktorú môžete prepojiť so smartfónom

Toaletná doska pre mnohých z nás je kusom plastu a v prípade tých „fajnovejších“ kusom dreva. Nuž, ale nie každý to vidí rovnako. Teda minimálne si to myslí spoločnosť Xiaomi, ktorá predstavila 2. generáciu toaletných dosiek.

Toaletná doska Xiaomi

Nový vzhľad toaletnej dosky majú na starosti inžinieri zo spoločnosti Whale Spout. Dosku vyrobili v tradičnej bielej farbe pričom tvar dosky je univerzálny vďaka čomu „sadne“ na väčšinu toaliet. Doska má rozmery 518 x 387 x 99 mm a hmotnosť 4 kg. Pričom jej nechýbajú vlastnosti ako napr. systém pomalého a jemného sklápania a podobne.

Xiaomi toaletna doska WC_2
Zdroj: produktová fotografia

Doska disponuje viacerými funkcionalitami. Napríklad nájdeme na nej viacero dotykových tlačidiel, ktoré umožňujú nastaviť teplotu sušiaceho vzduchu, teplotu dosky či aktivovanie prúdu vody pričom prúd vody možno nastaviť formou postrekovania alebo striekania. Nechýba dokonca ani LED osvetlenie.

Xiaomi toaletna doska WC
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou funkciou, ktorá prekvapí potencionálnych vlastníkov tejto inteligentnej toaletnej dosky je voňavý difuzér s malým ventilátorom, ktorý  eliminuje nepríjemné zápachy. Čerešničkou na torte je možnosť prepojenia toaletnej dosky s Mi Home aplikáciou, ktorá umožňuje prispôsobenie viacerých vlastností dosky.

Xiaomi toaletna doska WC aplikacia
Zdroj: produktová fotografia

Nuž, ak radi nakupujete v Merkuri markete či obdobných obchodoch kde cena „hlúpej“ toaletnej dosky sa pohybuje okolo 15 až 40€ tak vás sklameme, táto doska nebude pre vás. Stojí totiž niečo málo nad 300€.

Toaletná doska Xiaomi

Zdroj: vlastný, GearBest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close