Xiaomi

Áno, aj toaletná doska môže byť chytrá. Toto je 2. generácia toaletnej dosky od Xiaomi, ktorú môžete prepojiť so smartfónom

Toaletná doska pre mnohých z nás je kusom plastu a v prípade tých „fajnovejších“ kusom dreva. Nuž, ale nie každý to vidí rovnako. Teda minimálne si to myslí spoločnosť Xiaomi, ktorá predstavila 2. generáciu toaletných dosiek.

Toaletná doska Xiaomi

Nový vzhľad toaletnej dosky majú na starosti inžinieri zo spoločnosti Whale Spout. Dosku vyrobili v tradičnej bielej farbe pričom tvar dosky je univerzálny vďaka čomu „sadne“ na väčšinu toaliet. Doska má rozmery 518 x 387 x 99 mm a hmotnosť 4 kg. Pričom jej nechýbajú vlastnosti ako napr. systém pomalého a jemného sklápania a podobne.

Zdroj: produktová fotografia

Doska disponuje viacerými funkcionalitami. Napríklad nájdeme na nej viacero dotykových tlačidiel, ktoré umožňujú nastaviť teplotu sušiaceho vzduchu, teplotu dosky či aktivovanie prúdu vody pričom prúd vody možno nastaviť formou postrekovania alebo striekania. Nechýba dokonca ani LED osvetlenie.

Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou funkciou, ktorá prekvapí potencionálnych vlastníkov tejto inteligentnej toaletnej dosky je voňavý difuzér s malým ventilátorom, ktorý  eliminuje nepríjemné zápachy. Čerešničkou na torte je možnosť prepojenia toaletnej dosky s Mi Home aplikáciou, ktorá umožňuje prispôsobenie viacerých vlastností dosky.

Zdroj: produktová fotografia

Nuž, ak radi nakupujete v Merkuri markete či obdobných obchodoch kde cena „hlúpej“ toaletnej dosky sa pohybuje okolo 15 až 40€ tak vás sklameme, táto doska nebude pre vás. Stojí totiž niečo málo nad 300€.

Toaletná doska Xiaomi

Zdroj: vlastný, GearBest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s

Tip pre vás  Smartfón Xiaomi Mi 9T je oficiálne predstavený. Privítajme európsku verziu zariadenia Redmi K20
podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close