SpravodajstvoTIP REDAKCIE

To snáď Číňania nemyslia vážne! Outdoorové smart hodinky vďaka exkluzívnej zľave iba za 13 eur?!

Miluješ šport a často si vybehneš do prírody? Tak prečo sa nevybaviť skvelými outdoorovými smart hodinkami, ktoré tvoju športovú aktivitu neustále sledujú a tvoje výsledky ukladajú priamo do tvojho smartfónu? Takéto vymoženosti nie sú určené iba pre drahé značkové hodinky. Všetky spomenuté atribúty spĺňa aj tento naozaj dostupný kúsok, ktorý môžeš aktuálne získať za neuveriteľných 13,30 eur!

Vždy fit

Hodinky neustále sledujú vašu športovú aktivitu. Počítajú vám kroky, kalórie, alebo prejdenú vzdialenosť. Všetky informácie sa pritom ukladajú priamo do vášho smartfónu. Športové údaje sa následne dajú bezproblémovo odsledovať priamo v aplikácii určenej pre hodinky.

Smart ako sa patrí

A v čom sú vlastne tieto hodinky „smart“? I keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, aj tento kúsok ponúka množstvo inteligentných funkcií. Po pripojení vášho smartfónu cez Bluetooth vás budú hodinky informovať o prichádzajúcich hovoroch, správach, či upozorneniach z aplikácií.

outdoor smart watch 2_opt
Zdroj: Cafago

Hodinky ale neponúkajú iba podporu notifikácií. Určite treba spomenúť aj funkciu vzdialenej kamery, ktorá sa určite hodí pri vytváraní skupinových fotografií, či už v prírode alebo na lyžovačke. Na záver ale určite treba spomenúť vodotesnosť až do 50 metrov, ako aj výdrž 14 mesačná výdrž vymeniteľnej batérie CR2450 (v štandardnom režime).

Tieto outdoorové inteligentné hodinky sú momentálne dostupné v neodolateľnej zľave za výborných 13,30 eur vrátane poštovného. Na uplatnenie zľavy ale musíte pri objednávke zadať zľavový kupón CC9042.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close