DronyNovinkyTIP REDAKCIE

Tohto drona s dlhou dobou letu a 2 náhradnými batériami môžeš exkluzívne získať len teraz v limitovanej ponuke

Uvažujete o kúpe drona? Nuž, pre mnohých hlavnou  prekážkou je doba letu, ktorá sa častokrát pohybuje na úrovni okolo 5-6 minút, teda ak neinvestujete do drona stovky €. Následne po vybití batérie môžete čakať minimálne 40 až 80 minút na jeho nabitie. Čo ak by sme vám teraz povedali, že vďaka spoluprácu s portálom Cafago môžete získať drona s dobou letu na jedno nabitie 10 až 12 minút pričom v balení nájdete nie jednu, ale hneď tri batérie? Tak toto je práve limitovaná ponuka, ktorú exkluzívne nájdete len u nás.

Tohto drona s extrémne dlhou dodbou letu nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón „SK90283“

TKKJ TK116W Vitality, dron ktorý sa môže pochváliť extrémne dlhou výdržou letu na jedno nabitie

TKKJ TK116W je dron, ktorý aktuálne stojí v ponuke obchodu Cafago 50,59€  čo predstavuje 20% zľavu z pôvodnej ceny,  avšak za podmienky využitia kupónu „SK90283“ ho môžete ešte o niečo lacnejšie, konkrétne za 46,32€.

Zdroj: produktová fotografia

Mnohí by mohli očakávať, že od drona s cenovkou pod 50€ nemôžu toho očakávať veľa, ale to nie je tento prípad. Okrem extrémne dlhej výdrži letu na jedno nabitie a dvoch ďalších batérií v balení ponúka aj možnosť ovládania až do vzdialenosti 80 metrov prostredníctvom dodávaného ovládača alebo prostredníctvom WiFi do vzdialenosti 30 metrov.

Zdroj: produktová fotografia

Tešiť sa tak isto môžeme aj na kameru, ktorá natáča v 720p kvalite ako aj možnosť priameho prenosu obrazu. Dronovi nechýba ani viacero vychytávok ako je napríklad „One Key Automatic Return“, teda tlačidlo automatického návratu, 6-osová stabilizácia či  plánovanie dráhy letu. Drona aktuálne za zvýhodnenú cenu spolu s ďalšími dvomi dodatočnými batériami, ktoré vymeniť je hračka nájdeš na odkaze nižšie. PS: ponuka je limitovaná na obmedzený počet kusov.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa dron zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. A nezabudni na možnosť využitia zľavového kupónu „SK90283“, ktorý aplikuješ v košíku.

Zdroj: vlastný

Tohto drona s extrémne dlhou dodbou letu nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón „SK90283“

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close