ANDROIDRecenzieTIP REDAKCIE

TIP REDAKCIE | Xiaomi Redmi 4X 4G za diskontnú cenu

Dnes potešíme hlavne Android fanúšikov, totiž internetový obchod GearBest.com si pre nich pripravil zľavu, ktorá sa ťažko odmieta – Xiaomi Redmi 4X za doslova diskontnú cenu – 107,71€ aj spolu s poštovným.

Xiaomi Redmi Note 4X, výkon hodný drahších zariadení

Za cenovku niečo málo pod 110€ ponúka výkon hodný oveľa drahších zariadení. Prichádza totiž s osemjadrovým procesorom Snapdragon 435 pracujúcim na takte 1,4GHz, ktorý dopĺňa operačná pamäť o veľkosti 2GB v kombinácii s 16GB úložným priestorom (s možnosťou rozšírenia o 128GB) a grafický chip Adreno 505.

Zdroj: Youtube

Dominanty zariadenia

Dominantou prednej strany je veľký 5“ IPS displej s HD rozlíšením, ktorý dopĺňa 5MP kamera. Mnohých určite potešia aj zahnuté hrany displeja, ktoré prispievajú k pohodlnejšiemu ovládaniu zariadenia a pridávajú na prémiovosti zariadenia. Nechýba ani viacero možností prispôsobenia obrazovky, napríklad priamo z rolovacej ponuky (Centra Akcií) je možné spustiť takzvaný Čítací režim, ktorý odstraňuje nepríjemné modré svetlo (funkciu oceníte hlavne počas večerného hrania sa na mobile).

Zdroj: Youtube

Na zadnej strane zariadenia nájdete 13MP kameru (s možnosťou natáčania FULL HD videí / 30 fps) s skenerom odtlačkov prstov, ktoré obmýva celokovové telo s elegantným prerušením ako vo vrchnej časti zariadenia tak aj v spodnej časti.

Zdroj: Youtube

Samotnú kvalitu fotografií si môžete pozrieť nižšie v rámci série viacerých snímkov.

Konektivita zariadenia

Mnohých poteší plná výbava konektivity v podobe 2G, 3G či slovenských 4G sietí. Nechýba Bluetooth vo verzii 4.2, slotu pre SD kartu, či pre 2 SIM karty. O nadpriemernú výdrž zariadenia sa stará akumulátor s kapacitou 4200mAh.

Ak vás zariadenie zaujalo tak ho nájdete v obchode cez odkaz nižšie.

Článok je sponzorovaný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
GearBest.com tip redakcie Xiaomi Xiaomi Redmi 4X 4G

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close