NovinkyTIP REDAKCIEZariadenia

TIP REDAKCIE | Vyberáme pre vás štýlové laptopy pod 200 eur

Štýl je veľa, o čom by vedeli povedať hlavne mladí, a preto sme si pre vás v rámci dnešného tipu redakcie pripravili notebook, ktorý na prvý pohľad zaujme nie len kvalitným FULL HD displejom, ale aj dizajnom (Celú ponuku notebookov a tabletov nájdete na tomto odkaze).

YEPO 737S Notebook – štýlový notebook vhodný nie len pre študentov

Pre niekoho neznáma značka YEPO môže byť odpudivým prvkom a na druhej strane pre niekoho príležitosť ako získať výkonnejšie zariadenie  za lepšiu cenu. Yepo totiž prichádza s prémiovým 13.3“ displejom, ktorý sa pretavuje do nadpriemerného rozlíšenie – FULL HD (1920 x 1080 bodov), ktoré je hlavným lákadlom spolu s operačným systémom Windows 10 tohto zariadenia.

yepo-737-recenzia_1
© GearBest.com
yepo-737-recenzia_2
© GearBest.com

Kvalitnému displeju sekunduje operačná pamäť 4GB RAM vo verzii DDR3L, ktorej sekunduje bohužiaľ len 64GB úložného priestoru čo je najväčším záporom tohto zariadenia, ale na druhej strane treba povedať, že  je ho možné rozšíriť o ďalších 128GB vďaka čomu sa viete dostať už na prijateľnú hodnotu. O samotných chod sa stará procesor Intel Cherry Trail pracujúci na frekvencii až do 1.84GHZ, ktorému sekunduje integrovaná grafická karta Intel, ktorá bezproblémovo zvládne aj prehrávanie 4K videa, či menej stredne náročné hry.

O flexibilitu sa vám bude starať batéria s kapacitou 8000mAh, ktorá by vám mala zaručiť prácu na PC od 6 až po 8 hodín (v závislosti od vyťaženia). A to najlepšie na záver, telo tohto krásavca, je 1.8cm v najhrubšom bode pričom výrobca dokázal do tohto „atléta“ zmestiť USB slot, Mini DMHI, DC Jack, 3.5 Jack čo slot pre pamäťovú kartu.

yepo-737-recenzia_3
© GearBest.com

Mimochodom, cena tohto zariadenia je pod úrovňou 170 Eur, čo robí z neho veľmi zaujímavú voľbu pre ľudí, ktorí hľadajú relatívne lacné a zároveň výkonnostne dostačujúce a štýlové zariadenie či už do školy alebo aj na kancelársku prácu.

nakupujem-button_1

CHUWI LapBook – väčší displej, ale výkon ostáva

Druhým a veľmi zaujímavým zariadením, ktoré minimálne stojí za spomenutie je laptop o výrobcu Chuwi, ktorý v skratke prináša od FULL HD displej, takmer identického výkonu a parametrov narodil od vyššie spomínaného zariadenia väčší displej – 15.6“ a mierne hrubšie telo, ktoré v najhrubšom bode narástlo do hrúbky 22mm.

© GearBest.com

Cenovka tohto zariadenia je pritom v podstate rovnaká – 175 Eur. Viac o tomto zariadení si môžete prečítať v jednom zo starších článkov.

14’’ tátoš Jumper EzBook osloví nie len dizajnom, ale aj cenou

Do tretice sme si pre vás pripravili ďalší zaujímavý notebook – Jumper EzBook 2, ktorý prichádza s ponukou 14’’ LED displeja s FULL HD rozlíšením (pomer strán 16:9). Srdce tohto tátoša tvorí procesor Intel Cherry Trial X5-Z8300 s taktom od 1.44GHz až po 1.84GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti 4GB, s ktorou si hravo poradíte s multitaskingom. O grafický výkon sa vám zase bude starať integrovaná grafická karta Intel 8. generácie, s ktorou zvládnete stredne náročné hry. Tak ako u vyššie spomínaných zariadení aj v tomto nájdete „len“ 64GB úložného priestoru, ale s možnosťou jeho rozšírenia.  Nechýba ani výbava slotov od SD Karty do 128GB, USB 2.0 a 3.0, Mini HDMI slot či Jack pre 3.5 slúchadla. O flexibilitu na cestách sa vám bude starať batéria o veľkosti 10.000mAh, ktorá sľubuje 6 hodín prehrávania videí.

© GearBest.com

Tipnete si cenu zariadenia? 159.97 €, áno, čítate správne tento notebook získate takmer za „babku“.

 

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close