Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEZariadenia

TIP REDAKCIE | Vyberáme pre vás dostupné Bluetooth slúchadla v limitovanej ponuke

Rozmýšľate nad upgradeom vašich slúchadiel na bezdrôtové? Ak áno, tak ste tu správne. Prinášame vám tip a dvojicu Bluetooth slúchadiel z limitovanej ponuky internetového obchodu GearBest.com.

Prvý náš tip na bezdrôtové slúchadla je na TWS M9, ktoré prichádzajú s viacerými dodatočnými funkcionalitami ako je napríklad vstavaný mikrofón či s technológiou redukcie okolitého hluku. Výrobca do zariadenia implementoval batériu o veľkosti 50mAh, ktorá zabezpečení 5-7 dní standby režimu, alebo až do 5 hodín telefonátov či 4 hodiny prehrávania hudby. Mnohých poteší určite aj frekvenčná odozva 20 – 40KHz.

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom, slúchadla sú kompatibilné so všetkými zariadeniami, ktoré disponujú technológiou Bluetooth. PS: výrobca k slúchadlám pribaľuje k ním aj puzdro, ktoré vám poslúži na ich prenos bez toho, aby ste sa báli, že ich poškodíte. A aby sme nezabudlo na to najdôležitejšie, ich cena je niečo málo pod 15€ aj spolu s poštovným.

Druhý tip, a podľa nás oveľa zaujímavejší na Bluetooth slúchadla sú Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds, ktoré už asi ako tušíte ocenia hlavne vášnivý športovci, pre ktorých sú primárne určené. Internetový obchod GearBest ich prináša v limitovanej ponuke so zľavou až 63%.

Slúchadla oproti prvému nášmu tipu sa môžu pochváliť výrazne väčšou batériou o veľkosťou 100mAh, ktorá by mala vystačiť na 7 hodín prehrávania hudby, teda na niekoľko tréningov či už vo fitku alebo pri behu mimo pohodla vašej obývačky.

Zdroj: GearBest.com

Slúchadla je tak isto možné používať aj ako hands-free vďaka zabudovanému mikrofónu, sú vode odolné, majú v sebe zakomponované ovládanie hlasitosti, možnosť prepínania hudby a sú kompatibilné so všetkými Bluetooth zariadeniami. Výrobca sa takisto chváli impedanciou 32 ohmov.  PS: výrobca k ním pridáva aj viacero štupľov do uší, vďaka čomu sa prispôsobia každému uchu.

Bonusový produkt na záver

Na záver by sme vám ako bonus chceli dať do pozornosti inteligentné hodinky, ktoré sú dostupné momentálne vo viac ako 60% zľave, za niečo málo pod 11€ – MO Young Plus, ktoré pokladáme za vhodnú vstupnú „bránu“ do sveta inteligentných hodiniek/náramkov.

Zdroj: GearBest.com

Zariadenie prichádza s podporou notifikácií (Facebook, Skype, Twitter, WhatsApp,…), možnosťou ovládania hudby, podpory alarmov, monitoringom spánku, krokomerom, či pripomienkovačom. Výrobca ďalej sľubuje výdrž batérie 7-10 dní vďaka batérii s kapacitou 80mAh.

Celú ponuku tejto limitovanej akcie nájdete na stránkach GearBest.com.

Článok je sponzorovaný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close