APLIKÁCIE A HRYTIP REDAKCIE

Tip redakcie: Runstatic PRO je práve dostupný v obchode zadarmo

Patríte medzi vášnivých športovcov, ktorí využívajú na meranie svojich výkonov smartfón? Ak ste si odpovedali kladne, tak máme pre vás dobrú správu. Vo Windows Phone Store je momentálne dostupná aplikácia Runstatic PRO zadarmo.

Samotná aplikácia pritom dokáže omnoho viac, ako len merať štatistiky vášho behu, podporuje totiž viacero športových aktivít ako je napríklad chôdza, bicyklovanie, turistika či dokonca aj cardio tréning.

Runstatic PRO – prostredie aplikácie

Medzi základne funkcionality, ktoré aplikácia ponúka patrí napríklad meranie vašich výkonov prostredníctvom viacerých senzorov (napr. GPS, akcelerometer,…), vďaka ktorým získate dáta o dĺžke prejdeného úseku, spálených kalórií, rýchlosti akou ste sa pohybovali, či dokonca dáta týkajúce sa nadmorskej výšky, kde ste vykonávali športovú aktivitu. Samozrejmosťou je aj možnosť zdieľania týchto dát, a ich následná komparácia, vďaka ktorej môžete sledovať váš progres. Ďalej určite poteší aj hlasová integrácia „trénera“, ktorý vás dokáže nakopnúť k lepším výkonom, monitoring srdca, či dokonca možnosť prehrávania hudby, ktorá je vhodná k práve vykonávanej aktivite.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close