Sponzorovaný obsahSpravodajstvoZariadenia

TIP REDAKCIE | Nemáte ešte tablet? Čo tak tento s FULL HD displejom za „babku“

Tablet sa pomaly, ale isto stáva povinnou výbavou každej domácnosti, avšak nie každý je za ňho ochotný vysoliť niekoľko stoviek, a práve preto vám prinášame tip na tablet, ktorý nájdete v týchto dňoch v zľave cez 40% s aktuálnou cenovkou pod 80€ (celú ponuku tabletov nájdete na tejto adrese).

Cube iWork 8, tablet s FULL HD displejom pod 80€

Relatívne neznáma značka, ktorá hoci už aj v našich končinách dobýva pulty a to hlavne so smartfónmi Cube ponúka v týchto dňoch zaujímavý tablet iWork8 Air v super ponuke. Poďme sa teraz na ňho pozrieť bližšie.

Cube iWork8 Air prichádza s 8“ displejom, ale nie hocijakým. Totiž bude vás rozmaznávať hustota pixelov, za ktorú môžete poďakovať FULL HD rozlíšeniu (1920 x 1200 bodov) a technológia IPS. Displej ďalej podporuje 5 dotykov súčasne.

Zdroj: youtube

V útrobách zariadenia tkvie štvorjadrový procesor Intel s taktom 1,44GHz, ktorý v režime turbo pracuje na frekvencii 1,84GHz. Mnohých ďalej poteší operačná pamäť RAM o veľkosti 2GB a 32GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia až do kapacity 128GB pomocou SD kariet. Inými slovami, najnovší Call of Duty si tam nezahráte, ale také CSko nebude žiadne problém.

Zdroj: Gearbest.com

Ďalej vás poteší podpora 4K prehrávania, Dual-boot režim (Android vo verzii 5.1 a Windows 10), Micro HDMI slot, Micro USB Slot, 3.5 Jack.

Zdroj: GearBest.com

Výrobca sa ďalej chváli skvelou optimalizáciou výdrže batérie. Hoci tá ma len 3500mAh, tak podľa výrobcu dosahuje bezproblémovo celodennú výdrž prehrávania videí či browsovania po internete.

Teclast TBook 12 Pro pre fajnšmekrov

Druhý tablet, na ktorý by sme radi upozornili je Teclast TBook 12 Pro, ktorý sa radí medzi výkonnejšie zariadenia. V útrobach totiž tkvie štvorjadrový procesor pracujúci na frekvencii až do 1,84GHz s X86 architektúrou, ktorej sekunduje 4GB DDR3L operačnej pamäte RAM a 64GB úložného priestoru. O grafiku sa stará integrovaná karta Intell HD Graphic 8. generácie.

Zdroj: teclast-tablet.com

Mnohých poteší aj veľký 12,2“ FULL HD displej, s ktorým už zvládnete aj nejakú tú kancelársku prácu či pozrieť si plnohodnotne nejaký ten filmík či seriál. Nechýba ani podpora Micro USB slotu, pamäťových kariet, Mini HDMI, 3,5 jack či dokonca aj podpora rozhrania pre pripojenie externej klávesnice.

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom,  v telo zariadenia je vyhotovené z kovu. Na druhej strane treba dodať, že výrobca si za zariadenie nechá aj poriadne zaplatiť – 215€.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close