APLIKÁCIE A HRYTIP REDAKCIE

Tip redakcie: King’s Bounty

Známa hra Heroes: Might & Magic má priameho konkurenta v hre King’s Bounty, ktorá prišla do Windows Phone Storu len nedávno. Ponúka skvele prepracované grafické prostredie ako aj jednoduchú hrateľnosť. Hra sama o sebe ponúka niekoľko rôznych hrdinov a bojovníkov. V úvode vás King’s Bounty prevedie tutorialom, ktorý Vás naučí ako ovládať svojho hrdinu, ukáže vám Vaše schopnosti a hlavne pripraví do boja. Vedľa každého bojovníka nájdete rôzne čísla, ktoré ukazujú množstvo získaných skúseností, ktoré rastú počtom súbojov. Vždy po dovŕšení určitej hranice týchto skúsenosti sa vám otvorí možnosť zlepšenia svojho hrdinu. Hra ponúka aj možnosť vytvorenia si vlastnej „guildy“ ako je tomu v známej hre Word of Warcraft.

Ak ste fanúšikom typu hier ako je Word of Warcraft, Heroes: Might & Magic , Silkroad atď. určite Vám odporúčame stiahnuť aj túto hru, ktorá Vás zabaví na dlhú dobu.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, 512 Ram,odkaz na stiahnutie

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Aplikácie hry na mobil najlepsie windows phone hry

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close