NovinkyTIP REDAKCIEWindows 10Windows 10 Mobile

TIP REDAKCIE | GearBest.com spolu s Intelom si pripravil mega akciu!

GearBest.com si pripravil pre fanúšikov Windows 10 zariadení spolu so spoločnosťou Intel mega akciu, ktorá bude prebiehať nasledujúce dni. Napríklad pri kúpe tabletu Teclast Tbook 16 pro získate za smiešnu sumu klávesnicu, vďaka ktorej zo zariadenia spravíte nadupaný tablet.

Ale prejdime k druhej akcii, ktorú si GearBest.com pripravil v spolupráci s našim portálom. Konkrétne reč je o zľavových kupónoch, s ktorými môžete ušetriť desiatky EUR (zoznam zariadení a kupónov nájdete dole v článku). My sme v rámci tejto akcie vybrali pre vás dve zariadenia, ktoré nám padli do oka.

VOYO VBook V3 Ultrabook – kupón na zľavu „VBookV3DC“

Prvým z nich zariadenie VOYO VBook V3 Ultrabook,  o ktorom sme vám priniesli článok len nedávno. Pre zhrnutie informácií, jedná sa o ultratenké zariadenie, ktorého hrúbka je neuveriteľných 1,6 CM. Do tohto tenučkého teľa sa podarilo výrobcovi implementovať tie najmodernejšie technológie počnúc kvalitným displejom až po skener odtlačkov.

Zariadenie disponuje 13,3 palcových displejom s FULL HD rozlíšením (1920×1080 bodov), dotykovou obrazovkou a technológiou IPS pre vernejšie zobrazenie farieb. Zaujímavosťou tohto zariadenia je aj to, že je možné s displejom rotovať o 360 stupňov ako je tomu napríklad pri zariadení Lenovo Yoga.

Medzi výbavou by sme spomenuli napríklad procesor Intel Chery Trail Z8300 s takom do 1,84GHz, 4 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia. Tak isto mnohých určite poteší aj konektivita v podobe podpory LTE technológie, USB vo verzii 3.0, DC Jack, ako aj klasický 3.5 jack. 

Cena tohto zariadenia po zľave je rovných 200 €. PS: ponuka je limitovaná obmedzeným počtom zariadení, dostupných v EU skladoch.

CHUWI HiBook Pro 2 in 1 Ultrabook Tablet – Ušetrite s kupónom „HiBookProDC“ ďalších niekoľko eur na už aj tak zľavnenom tablete!

Druhý fešák  na „holenie“ je CHUWI HiBook Pro 2 in 1 Ultrabook Tablet PC, ktorý vás dostane nie len nevídaným rozlíšením displeja, ale aj samotnými špecifikáciami.

Srdce tohto zariadenia tvorí ako vyššie spomínaného Voyo ultrabooku procesor od Intelu Cherry Trail Z8300 v 64 bitovej verzii a taktom 1,83GHz, ktorej sekunduje grafická karta 5. generácie Intel Atom, ktorá je optimalizovaná pre menšiu spotrebu energie. O chod multitaskingu sa stará operačná pamäť RAM 4GB, ktorú len s problémami vyťažíte na plno. O dostatočný úložný priestor sa vám bude starať HDD s kapacitou 64 GB, a ak by sa vám málilo tak nechýba ani podpora SD kariet do veľkosti o ďalších 64GB.

Ale prejdime hneď k ťahúňovi tohto zariadenia, ktorým je jednoznačne displej. Neprichádza totiž len s ideálnou veľkosťou 10,1“, ale aj s pomerom strán 16:9, čo oceníte hlavne pri prezeraní videí ako aj webstránok a to najlepšie na tom je, že rozlíšenie dosiahlo úctihodných 2560 x 1600 bodov. Čo na to vravíte? Celkom „šupa“.

Výrobca nešetril ani ďalších komponentoch ako sú najomodrenejší USB konektor Type C, ktorý sa postará o bleskurýchle nabíjanie vysokokapacitnej batérie (8000 mAh) či o bezproblémový prenos dát. Nechýba ani notifikačná dióda, slot pre HDMI, Micro USB a rozhranie pre dock.

Mimochodom zariadenie prichádza s najnovším operačným systémom Windows 10 ako aj Androidom vo verzii 5.1.

Parádnym typom k tomuto zariadeniu je aj klávensica, vďaka ktorej získate šikovný prístroj ktorý poslúži aj ako PC čo ocenia hlavne ľudia, ktorí „neobsedia“ na jednom mieste a často cestujú či už za prácou alebo školou.

Cena tohto zariadenia po použití kupónu „HiBookProDC“ je len 175 €.

Kompletný zoznam zľavových kupónov nájdete v tabuľke nižšie.

Tablet Cena po zľave Kupón
VOYO VBook V3 200,89 € VBookV3DC
CHUWI HiBook Pro 176,60 € HiBookProDC
Jumper Ezbook 161,7 € EzbookDC
Chuwi Hi12 205,33 € Hi12DC
Cube i7 Book 281 € i7BookDC
Onda V80 Plus 76,44 € V80PlusDC
Teclast Tbook 16S 199,11 € Tbook16SDC
Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close