SpravodajstvoTIP REDAKCIE

TIP REDAKCIE | Čo tak začať leto s novým smartfónom či gadgetom? Vyberáme pre vás to najlepšie z aktuálnej ponuky

Leto je tu a k nemu neodmysliteľne patria zážitky, a preto by sme vám radi v rámci Tipu redakcie predstavili niekoľko zaujímavých produktov z ponuky e-shopu GearBest, ktorý prišiel so sviežou letnou kampaňou.

Prvým našim tipom je smartfón Elephone P8 Mini 4G, ktorý v skutočnosti až taký mini nie je. Totiž dosahuje veľkosť úctyhodných 5“, čo je ideálna veľkosť smartónu. Displej sa môže pochváliť ostrým vykreslením obrazu, a to vďaka FULL HD rozlíšeniu a Amoled technológii. Mimochodom, predná strana zariadenia sa môže ďalej pýšiť tenkými rámčekmi okolo displeja, ale aj fotoaparátom s 16MP rozlíšením. Inými slovami, selfie fotky pri tomto smartfóne dostávajú úplne iný rozmer.

Zdroj: GearBest.com

Zadná strana sa tak isto vymyká štandardom. Na prvý pohľad totiž sú na nej netradične až dve šošovky fotoaparátu (13MP a 2MP), ktoré oceníte hlavne pri zachytávaní snímok pri zhoršených svetelných podmienkach. Dvojitý fotoaparát na zadnej strane dopĺňa ešte skener odtlačkov prstov, ktorý sa môže pochváliť odozvou v milisekundách.

Zdroj: GearBest.com

Pekný dizajn a nad priemerný displej či fotoaparát by  však nebol to pravé orechové ak by sa o chod zariadenia nestarala poriadna výpočtová technika. Pod kapotou smartfónu nájdete nie štvorjadrový, ale hneď osemjadrový procesor MTK6750T pracujúci na frekvencii 1.5GHZ, ktorému sekunduje grafických Chip Mali-T860. O multitasking zariadenia sa stará 4GB operačnej pamäte RAM spolu s úložným priestorom 64GB, ktorý je možné samozrejme rozšíriť.

Na záver, zariadenie podporuje ako 2G,3G tak aj 4G siete, nechýba ani podpora 2 aktívnych SIM kariet či množstvo senzorov. Ak vás smartfón zaujal, tak ho nájdete v limitovanej ponuka na odkaze nižšie.

Tohto krásavca v limitovanej ponuke nájdete na tomto odkaze

Druhým našim tipom potešíme majiteľov áut. Ten pocit, keď máte otvorené okná a hrá vám z auta dobrá hudba je na nezaplatenie, ale otravné káble vám ju môžu znepríjemniť, a preto vám prinášame tip transmiter do auta, ktorý vám poslúži ešte aj na nabíjanie telefónu – Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2.

Zdroj: GearBest.com

Zariadenie disponuje dvoma USB portami, ktoré sa môžu pochváliť technológiou od AnaNaviTek, ktorá umožňuje rýchlejšie nabíjanie ako pri klasických USBportov určených do auta. PS: poteší aj Bluetooth vo verzii 4.2 zabezpečujúca kvalitnejší prenos zvuku. Zariadenie nájdete na odkaze nižšie, ale pri cenovke okolo 10€ asi nie je o čom váhať.

Ďalším tipom potešíme milovníkov hudby, totiž vybrali sme pre vás Bluetooth slúchadla, ktoré sa vymykajú štandardu. Slúchadla Bluedio H+ prichádzajú na trh s cenovkou okolo 18€, ktorá pri pohľade na výbavu je ako zadarmo. Totiž, pochváliť sa môžu Bluetooth verziou 4.1, vstavaným FM rádiom, slotom pre SD kartu a 16OHM.

Zdroj: GearBest.com

To nie je samozrejme všetko čím sa môžu pochváliť tieto súchadla. Nájdeme v nich napríklad aj vstavaný mikrofón, Micro USB port a ďalšie vychytávky. Pri Bluetooth slúchadlách býva častokrát kameňom úrazu ich výdrž, to však nie je prípad Bluedio H+, ktoré sa môžu pochváliť prehrávaním hudby po dobu 40 hodín na jedno nabite.

Do pozornosti vám dávame aj Windows 10 Mobile phabet – Cube WP10, ktorý je momentálne dostupný za necelých 115€ spolu aj s poštovným.

Prívlastok Phabet dostal vďaka veľkosti displeja, ktorý dosahuje takmer 6“ a HD rozlíšenie. Na prednej strane nájdete ešte kameru pre zachytenie selfie fotiek.

Zdroj: vlastný

Na zadnej strane nájdete 5MP kameru a jednoduchý dizajn, ktorý neohúri, ale ani nesklame. O plynulý chod zariadenia sa stará štvorjadrový procesor Qualcomm MSM89090 pracujúci na frekvencií 1,3GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť o veľkosti 2GB spolu s úložným priestorom 16GB s možnosťou jej rozšírenia.

Zdroj: vlastný

Zariadenie ďalej disponuje ako 3G tak aj 4G technológiou. Batéria tohto zariadenia dosahuje veľkosť 2850mAh. Zariadeniu sme sa extra venovali v minulosti v tejto recenzii.

Ak vás zariadenia zaujalo nájdete ho na tejto adrese.

Posledným našim typom je pamäťová karta, aby ste mali kam ukladať vaše dáta. Reč je konkrétne o karte Samsung, 10 triedy (rýchlosť čítania: 48MB/s, rýchlosť zapisovania: 20MB/s). SD karta podporuje tak isto nahrávanie 4K videí. Prejdime však teraz k dvom najdôležitejším parametrom, ktorými sú veľkosť a cena. Úložný priestor tejto karty dosahuje 32GB a jej cena je necelých 16€. Inými slovami 1GB vašich dát uložíte za 0,5€. Kartu nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: GearBest.com

 

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Elephone P8 Mini 4G Gadgety Gocomma Roidmi tip redakcie transmiter do auta

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close