Sponzorovaný obsahSpravodajstvoZariadenia

TIP REDAKCIE | Chuwi LapBook, perfektný dizajn a ešte lepšia cena

Chuwi už dávno nie je neznámym výrobcom, hoci častokrát je podceňovaným. V ponuke e-shopu GearBest.com sa objavil Notebook Chuwi LapBook s Windows 10 za cenu, ktorá poteší nejedného záujemcu o šikovný prístroj, ktorý dokáže uspokojiť stredne náročného používateľa.

Dominantou tohto zariadenia nie je len dizajn, ktorý prichádza v ultratenkom prevedení s hrúbkou od 0.9 do 22mm v najhrubšom bode, do ktorého sa podarilo výrobcovi vtesnať poriadny kus hardware a batériu s kapacitou 10.000mAh, ale aj 15.6“ displejom s FULL HD rozlíšením (1920 x 1080 bodov). Mimochodom, na prednej strane nájdete aj fotoaparát s rozlíšením 2MP, ktorá vám plnohodnotne poslúži napr. na Skype hovory.

© gearbest.com

V útrobách tohto zariadenia nájdete 64-bitový Intel X5 procesor pracujúci na takte do 1.84GHz s podporou Turbo Boost, ktorá ma na starosti úpravu frekvencie taktu procesora za jeho chodu, čím dokáže ušetriť energiu výsledkom čoho je vyššia výdrž batérie. O graficky náročnejšie úlohy sa zas stará integrovaná grafická karta Intel HD 8. generácie,  s ktorou zvládnete nie len 4K videá, ale aj nejaké tie stredne náročné hry bez zaváhania. O multitasking sa zase stará 4GB DDR3L operačnej RAM pamäte, ktorej sekunduje 64GB úložného priestoru s možnosťou jeho rozšírenia o ďalších 128GB.

chuwi-lapbook_2
© gearbest.com

V rámci konektivity nechýba ani výbava plná konektorov od slotu pre pamäťové karty, cez USB 3.0, USB 2.0, Micro HDMI slot, DC Jack až po 3.5 Jack.

chuwi-lapbook_1
© gearbest.com

A cena tohto zariadenia? Ako sme v úvode písali, poteší hlavne ľudí hľadajúcich nie príliš drahé zariadenia, ale postačujúce na každodennú prácu ako aj zábavu, jeho cena je necelých 180 eur aj spolu s poštovným.

nakupujem-button_1

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close