ANDROIDNovinkyTIP REDAKCIE

TIP REDAKCIE | Blíži sa „Black Friday“ horúčka. Na toto sa môžete tešiť

Internetový obchod GearBest.com spúšťa známu akciu „Black Friday“ (celú ponuku nájdete po kliknutí na odkaz), v rámci ktorej si budete môcť uchmatnúť zaujímavú nádielku produktov za zvýhodnené ceny. V ponuke nájdete ako smartfóny, tak aj gadgety, či rôzne tablety, notebooky, atď..

Nezničiteľný smartfón, s ktorým môžete „ľúskať“ orechy

My sme si pre vás v rámci ponuky vybrali viacero produktov, ale začneme s  „nezničiteľným“ smartfónom Nomu S10 4G, ktorý vám za zhruba 80€ dobre poslúži v tých najnáročnejších podmienkach, bez toho aby ste sa museli báť o to či vám váš telefón nevypovie službu.

Nomu S10 4G, hoci sa jedná  Android zariadenia tak stojí za spomenutie. Prichádza totiž s viacerými certifikátmi, ktoré zaručujú jeho odolnosť voči „nedbalému“ chovaniu. Začneme však po poriadku, na prednej strane nájdeme 5“ IPS HD displej pokrytý spevnením sklíčkom Gorilla Glass 3, pod ktorým tkvie štvorjadrový procesor MTK647 pracujúci na frekvencii 1.5GHz, ktorému sekunduje 2GB operačnej pamäte RAM spolu s 16GB úložným priestorom, ktorý je možné rozšíriť o dodatočných 32GB. Smartfón sa nenechá zahanbiť ani po stránke grafického chipu, totiž v jeho útrobách drieme grafický chip Mali-T720, ktorý si poradí aj s novými hrami či náročnejšími multimediálnymi aplikáciami.

Čo sa týka konektivity, tak na tej výrobca si skutočne potrpel. Totiž nájdeme v ňom chip podporujúci 2.4GHz/5GHz Wifi, 3G (900/2100MHz), 4G (800/900/1800/2100/2600MHz), Bluetooth vo verzii 4.0, GPS.

Na zadnej strane zariadenia zase nájdeme 8.0MP kameru, ktorá je ideálnym spoločníkom či už na „drsnejšie“ výlety, alebo aj do pracovného prostredia. Zadnej kamere sekunduje na prednej strane šošovka fotoaparátu s rozlíšením 5MP.

Zariadenie ako nižšie môžete vidieť prichádza s robustným telom, ktoré si bezproblémovo poradí s „hrubým“ zaobchádzaním. Nechýba samozrejme ani odolnosť voči vode ako aj prachu a to vďaka certifikátu IP68.

Mimochodom, smartfón prichádza s obrou batériou 5000mAh a podporou dvoch SIM kariet súčasne.

nakupujem-button_1

Gadget, ktorý sa tak často nevidí za super cenu

Ďalším zaujímavým a v našich končinách neobyčajným gadgetom je H6 Car Smarphone HUD. Jedná sa o zariadenie, ktoré primárne slúži ako držiak na telefón, avšak nie hocijaký držiak.  TotiŽ po umiestnený telefónu do potrebnej polohy sa na špeciálne upravené sklíčko bude premietať odraz z displeja smartfónu, čím si vytvoríte externú „obrazovku“.

Cena tohto zaujímavého zariadenie je len niečo okolo 11€.

nakupujem-button_1

Máte doma Smart TV? Zaujímavá voľba pre zvedavcov

Posledným zaujímavým kúskom z akciovej ponuky je Mini Smart TV Box – Mini M8S II, s ktorým bezproblémovo spravíte z vašej TV skutočne chytré zariadenie s operačným systémom Android.

Jedná sa o veľmi zaujímavé zariadenie, ktoré je dostupná za 32 €, čo pri jeho parametroch je veľmi zaujímavou voľbou. Srdce tohto drobca totiž tvorí štvorjadrový procesor s taktom 2.GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť o veľkosti 2GB (DDR3) spolu s úložným priestorom 8GB s podporou pamäťových kariet. Zariadenie si hravo poradí s najrozšírenejšími formátmi videí ako sú: 1080P,4K,4K x 2K,AVC,AVI,DAT,H.264,H.265,ISO,MKV,MP4,MPEG-1,MPEG-4,MPEG1,MPEG2,MVC,WMV či s formátmi MBM? GIF, JPEG a JPG.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close