APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Tip od čitateľa – Digitally Imported

 

Na piatok sme si pre Vás pripravili jeden čitateľský tip – konkrétne sa jedná o Windows phone aplikáciu internetového rádia Digitally Imported. Pre tých z Vás, ktorí toto rádio nepoznáte prezradím, že sa jedná o vysoko hodnotené internetové rádio zamerané na elektronickú hudbu. Na výber máte z viac ako 60-tich staníc, ktoré zahŕňajú azda všetky žánre elektronickej hudby. Spomeniem napríklad Trance, House, Dance, Lounge, Chillout, Techno, Ambient, a veľa ďalších. Počúvat môžete neobmedzene a úplne zdarma. K dispozícií máte aj DI Premium. Prémiový balík, ktorý Vám za mesačný poplatok $7.00 ponúka rozšírené možnosti, ako je prehrávanie bez reklám, vyššia kvalita zvuku, alebo ďalšie kanály na výber. Po registrácií máte možnosť si prémiový balík vyskúšať na 7 dní zdarma.

A teraz k samotnej aplikácií.

Aplikácia ponúka streamovanie hudby zo všetkých dostupných rádií v Digitally Imported. Môžete si zvoliť kvalitu prehrávania. Táto voľba je oddelená pri pripojení cez wifi, a cez mobilnú sieť. Môžete si napríklad nastaviť nižšiu kvalitu pri pripojení cez mobilnú sieť, aby ste šetrili svoje dáta, prípadne stream cez mobilnú sieť úplne zakázať. Toto považujem za veľmi dobré riešenie. Stream funguje aj keď je aplikácia minimalizovaná, prípadne po zamknutí obrazovky. K dispozícií je aj časovač vypnutia po Vami zvolenom čase.

 

Aplikácia je jednoduchá, a funguje naozaj spoľahlivo. Kvalita zvuku je na veľmi dobrej úrovni aj bez predplateného prémiového účtu. Stiahnuť si ju môžete v store úplne zdarma, a jej veľkosť je približne 11 MB.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close