APLIKÁCIE A HRYTIP REDAKCIE

Tip na hru: Don’t Hit the Spikes

Don’t Hit the Spikes je arkádová hra pre Windows Phone a Windows zariadenia. Vašou úlohou v tejto hre je pozbierať desiatky diamantov tak, aby ste sa vyhýbali stenám a trčiacim hrotom, ktorých v hre je požehnane. Hra je po grafickej stránke spracovaná na jednotku, určite Vás potešia aj zvukové efekty, s ktorými si vývojári dali skutočne záležať. Hra patrí medzi tie „jednoduchšie“, ktoré  si radi zahráte počas cesty do školy či práce.

Hra ponúka dva módy. V prvom móde je Vašou úlohou pohybovať sa okolo „emoticonu“, tak  aby ste uvoľnili sériu hrotov a pozbierali diamanty. Druhý mód je klasický survival, avšak tentokrát sa nebudete vyhýbať  hrotom vy, ale budete ich vytvárať. Celkom zaujímavé oživenie, či nie?

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

QR_Dont_Hit_Spikes

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close