TIP REDAKCIEXiaomi

Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo

Kvalitné slúchadla by mali byť výbavou nie len každého hráča hier, ale aj bežného používateľa a to hlavne ak využívate ako svoj hlavný počítač notebook, ktorý častokrát nie je stavaný na podávanie kvalitného zvukového výstupu. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti  značkové slúchadla Xiaomi Mi, ktoré aktuálne môžeš získať za atraktívnu cenu menej ako 31€ za pomienky využitia exkluzívneho kupónu „PS0075“.

Xiaomi Mi slúchadla nájdeš s exkluzívnym kupónom „PS0075“ tu

Xiaomi Mi slúchadla okrem elegantného dizajnu v sebe skrývajú aj viacero funkcionalít a vlastností, ktoré by sme v tejto cenovej kategórii hľadali len ťažko. Ponúkajú napríklad dotykové ovládanie, ktoré umožňuje po pripojení smartfónu prijímať hovory ovládať hlasitosť či prepínanie skladieb.

Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska použiteľnosti je ich možné využívať takmer so všetkými zariadeniami, vrátane telefónov a to vďaka impedancii 32 ohmov. Z hľadiska frekvenčného rozsahu ponúkajú 20 – 40000Hz. Inými slovami či počúvate melodickú hudbu, hudbu plnú basov alebo slúchadla chcete využiť na hranie hier tak kvalita zvuku bude jasne čistá. Dôkazom kvality zvuku je aj certifikát Hi-Res Audio

Zdroj: produktová fotografia

Keď sa pozrieme na konštrukciu okolo uší tak sa tieto slúchadla môžu chváliť obľúbenými vankúšikmi z TPE materiálu, ktoré sú nie len že príjemné na nosenie, ale aj takmer dokonalo odizolujú zvuk od okolitého sveta. Z hľadiska senzitivity zvuku sa chvália hodnotou až do 107dB.  Slúchadlam nechýba tiež vstavaný mikrofón, ktorý môžete využiť či už na komunikáciu s vašimi priateľmi pri hraní hier alebo pri telefonovaní.

Slúchadla nájdeš aktuálne v ponuke obchodu Cafago.com a vďaka exkluzívnemu kupónu „PS0075“ ich môžeš mať za menej ako 31€. PS: kupón aktivuješ v nákupnom košíku a platný je pre prvých 20 z vás. Mimchodom, za poštovné nedáte ani 1€ pričom sa vyhnete aj prípadným poplatkom ako je CLO či DPH.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi slúchadla nájdeš s exkluzívnym kupónom „PS0075“ tu

Zdroj: TS

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close