Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tieto štýlové slúchadlá s podporou Bluetooth 5.0 aktuálne kúpite o 40% lacnejšie. Stoja len 13€

Nepremeškajte zľavu na štýlové Bluetooth 5.0 slúchadlá s podporou technológie Hurriane Hi. Aktuálne sú dostupné v 40% zľave!

Slúchadlá sú nevyhnutnou výbavou väčšiny z nás, a práve preto Vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v našom partnerskom e-shope TomTop.com na slúchadlá s podporou Bluetooth 5.0, ktoré aktuálne kúpite o 40% lacnejšie. Stoja len 13€ spolu aj s poštovným.

Bluetooth 5.0 slúchadlá

Bluedio Hi True Wireless Bluetooth 5.0 Headphones

Slúchadlá okrem najnovšieho štandardu v podobe Bluetooth 5.0, ktorý sa oproti predošlej generácii vyznačuje lepšou kvalitou prenosu dát a menšou energetickou náročnosťou, potešia aj veľkou batériou. Konkrétne o kapacite 55mAh, ktorá sľubuje približne 5 hodín prehrávania hudby.

Bluedio Hi True sluchadla
Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je dodávaný box s extra “šťavou” v podobe kapacity 600mAh. Slúchadlá by malo byť možné nabiť do 100% hodnoty za jednu hodinu.

Bluedio Hi True BLuetooth sluchadla nabijaci box
Zdroj: produktová fotografia

Slúchadlá sú ďalej kompatibilné ako s Android zariadeniami, tak aj s iOS. Ponúkajú senzitivitu 100dB±3, frekvenčný rozsah 20-20000Hz či impedanciau 27Ω.

Bluedio Hi True BLuetooth sluchadla nabijaci box a popis
Zdroj: produktová fotografia

O kvalitu prehrávaného zvuku sa stará technológia Hurriane Hi, ktorá efektívne oddeľuje zvuk hudobných nástrojov od hlasu, vďaka tomu slúchadlá ponúkajú čistý zvuk. Čerešničkou na torte je, že slúchadlá disponujú aj vstavaným mikrofónom, je ich tak možné využiť aj ako hadsfree. Ak Vás slúchadla zaujali, tak ich nájdete na odkaze nižšie. PS: ich cenové zvýhodnenie je časovo obmedzené.

Bluetooth 5.0 slúchadlá

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close