SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tieto chytré hodinky dizajnom pohladia dušu mladých a zároveň záujemcovia nebudú musieť siahať hlboko do vrecka

Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú mať neustále prehľad o svojich aktivitách, a zároveň patríte do vekovej kategórie 30 rokov a menej tak ste tu správne. Dnes sme si v rámci TIPU REDAKCIE pre vás pripravili chytré hodinky s unikátnym dizajnom, ktorý bol navrhnutý vo Francúzsku.

Hodinky nižšie okrem unikátneho dizajnu, ktorý sa môže zdať mnohým uletený ponúkajú viacero zaujímavých funkcií za veľmi rozumnú cenu – 18€, teda za podmienky, že stihnete aktuálne prebiehajúcu akciu.

S69 Smart Watch

Hodinky ponúkajú veľký klasický ciferník, ktorý môžeme radiť medzi extravagantné, a to vďaka výrazným farbám.

Zdroj: produktová fotografia

Výrazné farby však nie sú všetko čo tieto hodinky ponúkajú. Ukrývajú totiž aj viacero funkcií ako napríklad: pedometer, monitoring spánku, možnosť ovládania kamery, pripomienkovač hovorov a SMS, budík, meranie kalórií a podobne. Hodinky hoci vyzerajú ako „klasické“, tak sú chytré. Možno ich prepojiť prostredníctvom aplikácie (pozn. redakcie: so smartfónmi s iOS 7 a vyššou verziou a so smartfónmi s verziou OS Android 4.3 a vyššou). Čerešničkou na torte je, že aplikácia podporuje viacero jazykov. Od Angličtiny, Nemčiny, Ruštiny až po Češtinu.

Zdroj: produktová fotografia

Mnohých poteší, že hodinky sú zároveň vodotesné do 3ATM. Zároveň disponujú batériou o kapacite 110mAh, ktorá sľubuje 60 dní výdrže v pracovnom režime.

Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás hodinky zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: Cafago.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close