WindowsWindows 10 MobileZariadenia

TEST | Kvalita fotografií na HP Elite x3

Nový Windows 10 telefón HP Elite x3 má kvalitné špecifikácie, ktoré obsahujú aj 16 MPx kameru, ale s ohľadom na to, že telefón sa profiluje ako biznis zariadenie, tak aj najpriek vysokej cene sa nedal očakávať špičkovo-kvalitný fotoaparáta kvalita fotografií tomu zodpovedá.

WPArea.de mala príležitosť vyskúšať prototyp zariadenia, kde redaktori zistili, že kvalita fotografií je postačujúca, ale nijak sa nevymyká od priemeru. Treba konštatovať, že staré, dobré Lumie v tomto ohľade nemajú konkurenciu.

Na obrázkoch nižšie si môžete pozrieť porovnanie kvality fotografií na Xiaomi Mi4 s Windows 10 (naľavo) a HP Elite x3 (napravo)

Porovnanie fotografií Xiaomi Mi4 a HP Elite x3

Nejde z našej strany ešte o finálny verdikt, keďže fotoaparát môže byť ešte upravený vo finálnych verziách, ktoré dostanú zákaznici do rúk – hlavne aj vďaka najnovším aktualizáciam.

zdroj: mspoweruser.com, WParea.de

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close