SpravodajstvoZaujímavosti

Tesla nakoniec neplánuje rozsiahlu modernizáciu Modelov S a X

Elon Musk vyvrátil dlho zdieľané informácie o faceliftovaných verziách vrcholných modelov

Fanúšikom automobilky Tesla zrejme nevyčaríme úsmev na tvári. Najnovšie vyhlásenie Elona Muska totižto vyvracia všetky doposiaľ „odhalené“ informácie o prípadných modernizovaných Modeloch S a X.

Veľká modernizácia vrcholových modelov sa neplánuje

Spoločnosť Tesla údajne neplánuje žiadnu výraznú modernizáciu – „refresh“, Modelu S a Modelu X. Elon Musk vo svojich nedávnych Tweetoch podotkol, že oba modely prejdú malými zmenami, no na žiadne facelifty sa zrejme pripravovať nemusíme. Ako príklad zásadnej zmeny uviedol využitie novej, viac efektívnej prednej pohonnej jednotky z Modelu 3, ktorú budú oba modely využívať namiesto staršej zadnej pohonnej jednotky.

Väčšina doposiaľ „uniknutých“ informácií doposiaľ poukazovala na výraznú zmenu dizajnu v rámci interiéru, ktorý sa mal priblížiť ku minimalistickým líniám Modelu 3. Musk ale podotkol, že podobná zmena sa v rámci oboch vrcholných modelov konať nebude a ich interiér zostane nateraz identický.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close