TIP REDAKCIE

S týmto tabletom od Lenova zvládneš nie len prácu, ale aj hry. Aktuálne ho môžeš kúpiť s krásnou zľavou. Mimochodom, ponúka aj nadpriemerný zvuk vďaka Dolby Audio Premium

Tablet  je ešte stále pre mnohých používateľov nevyhnutným zariadením v ich výbave. Tomu sa v podstate niet čomu diviť, pretože predsa len ponúka oproti mobilnému telefónu väčší displej, na ktorom môže užívateľ pracovať komfortnejšie. Dnes tu preto máme tip na zaujímavý tablet Lenovo Xiaoxin TB, ktorý je aktuálne vo veľkej zľave.

Tento zaujímavý Lenovo tablet môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

 

Produktová fotografia

Lenovo Xiaoxin TB je jeden z vyššie vybavených tabletov tejto celosvetovo známej značky. Tablet zaujme vďaka svojmu charakteristickému dizajnu už na prvý pohľad. Na prednej strane nájdeme 8″ IPS displej s Full HD rozlíšením. Ten tak vďaka svojej veľkosti bude ako stvorený pre hranie hier, sledovanie filmov či surfovanie po internete. Tablet navyše využíva softvérové tlačidlá na displeji, takže sa nestane to, aby si nechtiac stláčal/a tlačidlá pod obrazovkou.

Lenovo Xiaoxin TB ponúka skvelý výkon pre každodenné používanie

Tento tablet nie je žiadne béčko. To ukazuje aj jeho hardvérová výbava. Pod kapotou totiž nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 625 s taktom 2,0 GHz, ktorému sekunduje 4 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko, ktoré poskytne dostatok priestoru aj náročnejším používateľom. Tablet na prednej strane ponúka 5 Mpx fotoaparát pre selfies či videohovory a na zadnej strane potom nájdeme 8 Mpx fotoaparát. Mimochodom, vo výbave nájdeme aj dvojpásmovú 2,4 GHz / 5 GHz WiFi podporujúcu rýchle surfovanie.

Lenovo Xiaoxin TB beží na takmer čistom Androide 7.1. Samotné užívateľské prostredie je pre ovládanie veľmi jednoduché a jeho reakcie sú pozitívne rýchle. Výrobca pri tomto zariadení myslel aj pre náročnejších používateľov, preto vo výbave nájdeme Bluetooth, GPS, slot pre pamäťovú kartu, 3,5 mm jack konektor pre slúchadlá či kvalitný reproduktor s technológiou Dolby Audio Premium. Tablet je aktuálne vo veľmi zaujímavej zľave, kedy ho môžeš získať z pôvodných 240 € len za 204,94 €. PS: nezabudni na možnosť dopravy cez EU Express, ktorá síce stojí pár €, ale na druhej strane sa vyhneš možným doplatkom ako je napríklad CLO a ďalšie.

Tento zaujímavý Lenovo tablet môžeš teraz získať za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS

 

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close