Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tento notebook sa radí do kategórie najdostupnejších. Stojí menej ako 180€! Poteší študentov a menej náročných používateľov

Študentský život býva ťažkým. A to nie len z pohľadu náročností štúdia, ale aj z finančnej stránky. Nedá sa totiž plnohodnotne pracovať a zároveň aj študovať. Nemožno zabudnúť ani na zábavu, ktorá k študentskému veku jednoducho patrí. A práve preto Ti dávame do pozornosti tento notebook, ktorý by sme mohli kľudne zaradiť da kategórie ultrabookov, a zároveň z pohľadu ceny patrí medzi najdostupnejšie zariadenia vo svojej kategórii.

CHUWI Hero

Chuwi je spoločnosť, ktorá si razí svoju vlastnú cestu, a dôkazom toho je aj tento notebook. Ponúka totiž veľmi zaujímavé parametre za viac ako prijateľnú cenu. Okrem predinštalovaného Windowsu 10 ponúka aj procesor Intel Atom X5-E8000 so 4-jadrami, ktorých maximálna pracovná frekvencia je 2.0GHz v režime Turbo. Nechýba ani dostatok operačnej pamäte RAM, ktorá v tomto prípade je 4GB.

Chuwi hero klavesnica
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska výdrže batérie, výrobcu uvádza, že výdrž je 9 hodín, ktorá na svoju cenovú kategóriu je bez pochýb nadpriemernou. Na druhej strane, treba dodať, že ako býva zvykom, tak reálna výdrž býva z pravidla nadhodnotená približne o 10-20%. Mnohých určite poteší 64GB úložný priestor a podpora M.2 SSD disku.

chuwi hero SSD disk
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska konektivity notebook ponúka štandardnú výbavu v podobe USB 3.0, Micro-DHMI, 3,5 jack, a  Micro SD výstupu. Inými slovami, ponúka všetky výstupy, ktoré možno od notebooku očakávať.

Chuwi hero porty
Zdroj: produktová fotografia

Aby sme však nezabudloi, notebook ponúka 14,1“ displej s rozlíšením 1366 x 768 bodov, čo predstavuje ideálnu hodnotu z hľadiska veľkosti monitora.

Študentský život býva ťažkým. A to nie len z pohľadu náročností štúdia, ale aj z finančnej stránky. Nedá sa totiž plnohodnotne pracovať a zároveň aj študovať. Nemožno zabudnúť ani na zábavu, ktorá k študentskému veku jednoducho patrí. A práve preto Ti dávame do pozornosti tento notebook, ktorý by sme mohli kľudne zaradiť da kategórie ultrabookov, a zároveň z pohľadu ceny medzi najdostupnejšie zariadenia vo svojej kategórii. CHUWI Hero CHUWI Hero Chuwi je spoločnosť, ktorá si razí svoju vlastnú cestu, a dôkazom toho je aj tento notebook. Ponúka totiž veľmi zaujímavé parametre za viac ako prijateľnú cenu. Okrem predinštalovaného Windowsu 10 ponúka aj procesor Intel Atom X5-E8000 so 4-jadrami, ktorých maximálna pracovná frekvencia je 2.0GHz v režime Turbo. Nechýba ani dostatok operačnej pamäte RAM, ktorá v tomto prípade je 4GB. Z hľadiska výdrže batérie, výrobcu uvádza, že výdrž je 9 hodín, ktorá na svoju cenovú kategóriu je bez pochýb nadpriemernou. Na druhej strane, treba dodať, že ako býva zvykom, tak reálna výdrž býva z pravidla nadhodnotená približne o 10-20%. Mnohých určite poteší 64GB úložný priestor a podpora M.2 SSD disku. Z hľadiska konektivity notebook ponúka štandardnú výbavu v podobe USB 3.0, Micro-DHMI, 3,5 jack, a  Micro SD výstupu. Inými slovami, ponúka všetky výstupy, ktoré možno od notebooku očakávať. Aby sme však nezabudlo, notebook ponúka 14,1“ displej s rozlíšením 1366 x 768 bodov, čo predstavuje ideálnu hodnotu z hľadiska veľkosti monitora. Pre koho je tento notebook určený? Notebook primárne poteší študentov či menej náročných používateľov. Zahráte si na ňom základné hry, bezproblémovo spracuje väčšinu typov dokumentov či si pozriete film vo vysokom rozlíšení. Inými slovami, nejedná sa o herné monštrum, ale o pracovný nástroj. Ak Ťa notebook zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. PS: ponuka je časovo limitovaná preto odporúčame dlho neváhať. CHUWI Hero Zdroj: vlastný
Zdroj: produktová fotografia

Pre koho je tento notebook
určený?

Notebook primárne poteší študentov či menej náročných používateľov. Zahráte si na ňom základné hry, bezproblémovo spracuje väčšinu typov dokumentov či si pozriete film vo vysokom rozlíšení. Inými slovami, nejedná sa o herné monštrum, ale o pracovný nástroj.

Ak Ťa notebook zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. PS: ponuka je časovo limitovaná preto odporúčame dlho neváhať.Mimochodom, nezabudnite na dopravu EU Prioroty Line, prostredníctvom ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je CLO a DPH.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close