Pracovné ponuky
SpravodajstvoWindows 10 MobileZariadenia

Tento koncept Surface Phone s dizajnom ako Surface Book je dokonalý. Čo poviete?

Koncept Surface Phone, ktorý vám dnes predstavíme využíva renomovaný priemyselný dizajn spoločnosti Microsoft s holografickým zvratom. Navrhol ho dizajnér Casmir Valeri. Jeho koncept predstavuje všetky očakávané funkcie. Je farebný, kontinuálny, s kovovým podvozkom podobným Surface Booku. Hoci je tento koncept naozaj výborný, je dôležité dodať, že v skutočnosti neexistuje.

Najväčším chytákom je 3D skenovanie

Na rozdiel od iných konceptov, Valeriho dizajn Surface Phone nezahŕňa očakávaný multi-screen form factor, ako to naznačujú rôzne patenty Microsoftu.

Zdroj: Casmir Valeri (behance)

Najzaujímavejším aspektom je koncept 3D skenovania, ktorý Valeri zakomponoval do fotoaparátu Surface Phone. Microsoft navyše čoraz viac tlačí do holografických konceptov, takže sa možno dočkáme aj nejakej hry so zmiešanou realitou.

Keďže však Microsoft postupne znižuje svoje úsilie v oblasti mobilných telefónov, je otázne či sa aj Surface Phone niekedy dostane na svetlo sveta. Avšak, s Windows 10 na ARM, a pokračujúcich sľuboch o Windows 10 Mobile to predsalen stále nie je márne.

Celý tento skvelý koncept si môžete pozrieť na profile dizajnéra Casmira Valeri.

Zdroj: windowscentral.com, behance Casmira Valeri (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close