Spravodajstvo

Telekom robí paušály bez hardvéru atraktívnejšie. Poteší hlavne používateľov s lacnejšími paušálmi

Nový benefit od Telekomu poteší najviac zákazníkov s nižšími paušálmi.

Telekom v posledných týždňoch viackrát plnil plátky médií pričom ide najmä o pozitívne správy. Ešte začiatkom mesiaca sme vás informovali, že Telekom rozširuje pokrytie optikou pre viac ako 66-tisíc domácnosti. Alebo sme písali o tom, že spoločnosť navyšuje objem dát, prípadne zavádza iné benefity pre paušály. V niektorých prípadoch dáta dokonca navýšil o 100%!

Telekom robí paušály bez hardvéru atraktívnejšie

Najnovšie spoločnosť prostredníctvom tlačovej správy informuje, že zavádza nový online bonus pre zákazníkov, ktorí si aktivujú alebo predlžujú paušál bez hardvéru. Ide teda o zákazníkov, ktorí si spolu s paušálom neberú žiadne ďalšie zariadenia.

O aký bonus však ide? O dáta! Spoločnosť konkrétne hovorí, že zavádza 24GB bonus pre dáta, ktorý budú môcť zákazníci čerpať počas viazanosti paušálu. Tento balík používateľ dostane formou 1GB na každý mesiac viazanosti. Na to, aby ho používateľ však získal, tak potrebuje spraviť transakciu cez web spoločnosti alebo cez Telekom aplikáciu. Následne si bude môcť zákazník aktivovať 1GB dát každý mesiac prostredníctvom Telekom aplikácie.

Skvelou správou je, že sa to dotýka podľa vyjadrenia všetkých paušálov.

„Telekom ponúkne od štvrtka 29. apríla 2021 nový on-line bonus pre zákazníkov, ktorí si aktivujú alebo predlžujú paušál bez hardvéru. Vďaka nemu získajú až 24 GB dát k svojmu paušálu.

Ak zákazník urobí transakciu cez náš web www.telekom.sk alebo Telekom aplikáciu, získa Online bonus 1 GB. Ide o balíček dát, ktorý si bude môcť zákazník aktivovať v Telekom aplikácii každý mesiac počas celého obdobia viazanosti. Tento dátový balík ponúkne 1 GB dát s plnou rýchlosťou a bude platiť pre aktiváciu, predĺženie paušálu, prechod z predplatenej karty či staršieho paušálu Happy alebo ÁNO počas viazanosti.

Balíček sa pripočíta k základnému dátovému objemu k paušálu a bude sa míňať ako prvý – zákazník si ho akurát každý mesiac aktivuje. Balíček bude mať štandardne zobrazený medzi dátovými balíkmi.“ informuje Michal Korec, hovorca pre služby a financie spoločnosti Telekom.

V prípade, ak nemáte stiahnutú ešte aplikáciu Telekomu, môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu nižšie, ktorý vedie do obchodu Google Play.

Telekom
Telekom
Price: To be announced

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close