Spravodajstvo

Telekom opäť rozdáva 15 GB dátový balíček. Aktivovať si ho môžu všetci zákazníci s paušálmi

Po hojnej nádielke letných nekoniečných dát prichádza slovenský Telekom s ďalším, tentokrát vianočným darčekom

Zákazníci slovenského Telekomu si môžu už od zajtrajšieho dňa, t.j. 30.11., aktivovať bezplatný balíček až 15 GB dát. Pomerne veľký predvianočný darček od slovenského Telekomu si môžu v mobilnej aplikácii aktivovať všetci zákazníci s aktívnymi paušálmi.

Balíček je dostupný pre takmer všetkých zákazníkov

Bezplatný 15 GB dátový balíček je podľa Telekomu určený pre rezidenčných a biznis zákazníkov. Dostupný je však aj pre bežných zákazníkov využívajúcich mobilné paušály ÁNO S alebo Základ 11 a ich drahšie alternatívy.

Aktivácia vám zaberie iba niekoľko sekúnd

Dáta je možné aktivovať priamo v mobilnej aplikácii už tradičným spôsobom. V mobilnej aplikácii stačí kliknúť na zostávajúce dáta vo svojom paušále, následne otvoriť ponuku Balíčky a následne ťuknúť na možnosť Dátové balíčky. Po otvorení ponuky balíčkov treba vyhľadať nový bezplatný balíček a aktivovať ho.

Po aktivácii dôjde ku míňaniu dát práve z tohto balíčka, takže dáta z vášho originálneho paušálu sa vám míňať nebudú. Treba mať však na pamäti, že balíček bude platiť iba do 31. decembra 2020 do 23:59. Všetky neminuté dáta následne prepadnú, takže sa neprenesú do ďalšieho mesiaca.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close