NovinkyTIP REDAKCIEWindows 10Zariadenia

TIP REDAKCIE | GearBest s výpredajom, ktorý sa neodmieta!

Náš partnerský e-shop GearBest.com prišiel so zaujímavou ponukou, v rámci ktorej si vyberie skutočne každý. Zľavy siahajú až do úrovne 70% či už na smartfóny, tablety, ale aj gadgety! My sme sa rozhodli vám predstaviť Windows 10 tablet v zľave 52% – Teclast X80 Plus a inteligentný náramok od toho istého výrobcu H30 v rovnakej zľave!

Teclast X80 Plus – Windows 10 tablet, ktorý stojí necelých 67 € v zľave 52%!

Poďme sa teraz spolu pozrieť čo môžeme očakávať od tabletu, ktorý vám výrazne nezaťaží rodinný rozpočet.

Srdce zariadenia tvorí štvorjadrový procesor Intel Atom X5-Z8300 s taktom od 1.44 GHz do 1.84 GHz, ktorému sekunduje 2 GB operačnej pamäte DDR3 RAM vďaka čomu sa nemusíte báť že by vám zariadenie zlyhalo pri viacerých súbežných úlohách.  Zároveň vás poteší aj 32 GB úložného priestoru a tých náročnejších aj možnosť jeho rozšírenia o ďalších 128 GB pomocou SD karty. Mimochodom o bezproblémový chod stredne náročných hier aj pri lepších nastaveniach sa vám bude starať grafická karta Intel 8. generácie.

Prejdime teraz k hlavnej časti každého dotykového zariadenia a to k displeju. Samotný displej disponuje s 8“ obrazovkou s rozlíšením 1280 x 800 bodov a technológiou WXGA IPS, vďaka čomu prezeranie či už filmov alebo len webstránok plných textu bude radosť. Výrobca ďalej do zariadenia zakomponoval aj batériu s kapacitou 3800mAh (3.8), ktorá bezproblémovo zvládne napríklad prehrávanie filmu počas cesty z Bratislavy do Žiliny a naspäť čo poteší hlavne ľudí, ktorí často cestujú. Mnohých určite poteší aj Micro USB slot, micro HDMI, Microsoft Office vďaka ktorému zvládnete aj kancelársku prácu počas cestovania z jedného bodu do druhého či počas vyučovania na zapisovanie si poznámok (teda ak sa nebudete hrať).

Video pohľad na tablet Teclast X80 Plus

Ak vás zariadenie zaujalo tak ho nájdete v ponuke GearBest.com  za ľakavú cenu 67 €.

Chytrý náramok Teclast H30 s monitorom tepu v 52% zľave!

Druhé zariadenie, ktoré sme sa vám rozhodli predstaviť netradične nie je žiadny smartfón ani Windows tablet, ale chytrý náramok od výrobcu Teclast, ktorý momentálne v ponuke GearBest.com nájdete v parádnej zľave 52% za necelých 17 €

Samotná náramok prichádza v krásnom čiernom a hlavne v jednoduchom prevedení, ktorý upúta oči okoloidúcich. Ako môžete na videu nižšie vidieť, výrobca si po stránke dizajnu dal záležať. Ale určite sa pýtate čo sa mu podarilo do toho tela dostať, poďme sa teraz na to spolu pozrieť.

Poteší vás v podstate každá moderná technológia, ktorú by ste hľadali aj v iných zariadeniach s niekoľko násobnou vyššou cenovkou. Výrobca myslel v podstate na všetko čo by ste mohli od inteligentného náramku očakávať. V rámci technológií sa mu podarilo zakomponovať viacero senzorov, prostredníctvom ktorých dokážete monitorovať nie len že počet spálených kalórií pri športovaní, ale aj monitoring spánku, inteligentné prebúdzanie (na základe analýzy vášho spánku vás náramok prebudí v najvhodnejšej fáze cyklu spánku), jednoznačne vás potešia aj notifikácie napr. hovorov či SMS správ, ale najväčším trhákom tohto zariadenia je monitor tepu, ktorý pri tejto cenovke len ťažko zoženie v inteligentnom náramku. Mimochodom, to najlepšie na záver je to, že výrobca zabalil tohto šikovného pomocníka do vode odolného teľa!

Ak vás zaujal tento inteligentný náramok tak ho nájdete v ponuke GearBest.com po zľave 52% za necelých 17!

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. Hlavne ze naramok podporuje len Android a iOS.. Kde sme ? Na android portali, alebo na Windowscentrum ?

  2. posledná vec, ktorú potrebujem vedieť pred kúpou…
    dá sa ten náramok spárovať s Lumiou?

Pridaj komentár

Close
Close