NávodyXiaomi

Táto téma pre Xiaomi smartfóny je jednou z najkrajších. Určite ju neprehliadnite! Páči sa vám?

„Je to ideálna zmes farieb, konzistencie a pravdepodobne ide o jednu z najlepších tém MIUI na bežné používanie.“

MIUI je jedna z najpopulárnejších nadstavieb v pre Android smartfóny, ktorú nájdeme v telefónoch spoločnosti Xiaomi. Populárnou je najmä vďaka širokému portfóliu funkcií, ktoré častokrát v alternatívnych nadstavbách nenájdeme, ale i vďaka bohatým možnostiam prispôsobenia rozhrania.

Nie tak dávno sme vám dali do pozornosti niekoľko tém pre vaše Xiaomi, ktoré vyčnievajú nad ostatnými. Rovnako sme vám ukázali, ako môžete jednotlivé témy medzi sebou kombinovať. Napríklad, ako môžete využívať uzamknutú obrazovku z témy X v téme Y a podobne. Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti ďalšiu tému, ktorá stojí za hriech.  Je ňou téma Extreme OS, ktorá je dostupná zadarmo.

Extreme OS: Jedna z najkrajších tém v obchode

Téma Extreme OS patrí medzi atraktívnejšie témy, ktoré si môžeme nahrať do našich smartfónov. Ponúka príjemný vzhľad, čisté a decentné rozloženie prvkov, ako aj vynovené používateľské rozhranie. Téma rovnako ponúka upravený vzhľad ikon, ale i zmenený  stavový riadok. Čerešničkou na torte je, že vývojári tejto témy prekopali aj vzhľad vstavaných aplikácií, ako sú Telefón, Správy, Správca súborov, Kontakty a podobne. Tu však musíme dodať, že nečakajte úplne nový dizajn vstavaných aplikácií. Vývojári témy vzhľad existujúcich aplikácií skôr len doladili, aby vyzerali decentnejšie.

Tému ako takú stiahnete prostredníctvom obchodu Motívy, na ktorý odkaz nájdete v nastaveniach vášho smartfónu. Potom, ako otvoríte túto sekciu, tak vo vrchnej časti zadajte vyhľadať „Extreme OS“. Následne dôjde k dohľadaniu témy.

Extreme OS_tema
Zdroj: Vosveteit

V prípade, ak sa vám nepodarí tému dohľadať, tak vám odporúčame zmeniť región smartfónu na Indiu. Región môžete zmeniť prostredníctvom sekcie Ďalšie nastavenia v rámci Nastavení smartfónu. Následne vyhľadanie témy zopakujte. Tému by ste mali potom dohľadať bez väčších problémov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close