Spravodajstvo

Táto téma pre vaše Xiaomi ponúka jednu z najkrajších uzamknutých obrazoviek vôbec. Idete ju skúsiť?

Pozrite sa na tému Landscape, ktorá ponúka unikátnu obrazovku uzamknutia, ktorú by ste pri iných témach v MIUI hľadali márne.

Nadstavba MIUI od Xiaomi sa vo všeobecnosti pokladá za jednu z lepších nadstavieb. Dôvodom sú nielen funkcie, ktoré v mnohých konkurenčných smartfónoch nenájdete vstavané, ale aj možnosti prispôsobenia rozhrania systému. Za týmto účelom, mnohí z nás aktívne využívajú aplikáciu Motívy, ktorú nájdete v nastaveniach smartfónu.

Najnovšie by sme vám chceli dať do pozornosti tému Landscape, ktorá ponúka jednu z najkrajších uzamknutých obrazoviek vôbec. Predtým, ako sa vrhnete do stiahnutia témy, je však potrebné zmeniť si región vášho smartfónu na Indiu, inak sa vám tému nepodarí vyhľadať. Urobiť tak môžete pomocou nastavení smartfónu v rámci sekcie Ďalšie nastavenia > Región > India.

Túto tému, Landscape, v aplikácii Motívy neprehliadajte

Potom, ako si zmeníte región, tak si otvorte ponuku Motívy a dajte vyhľadať „Landscape“. Potom, ako ju vyhľadáte, tak ju stiahnite a aplikujte.

MIUI Tema_Landscape_1
Zdroj: Vosveteit

Ako môžete vidieť nižšie, tak téma kompletne prekopáva vzhľad rozhrania systému spolu aj s obrazovkou uzamknutia, ktorá vyzerá modernejšie. Okrem nového spôsobu zobrazenia notifikácií, ponúka aj ďalšie užitočné informácie, napríklad o počasí. Rovnako poteší aj obrazovka plná skratiek, ktoré nám umožňujú zobraziť ďalšie informácie.

Téma nám to tiež umožňuje aktivovať baterku alebo pristupovať k niektorým aplikáciám okamžitých správ, ako sú Telegram alebo WhatsApp . Na to, aby sme k nim získali prístup, budeme musieť samozrejme vykonať rýchle dvojité stlačenie, aby sme sa vyhli omylu, keď budeme mať smartphone vo vrecku alebo v batohu.

Mimochodom, téma ponúka aj nový vzhľad ikon naprieč notifikačným centrom a centrom ovládania. Rovnako mení aj vzhľad systémových ikon aplikácií. Pevne veríme, že tip na tému vás potešil a hlavne, že ju budete využívať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close