SpravodajstvoXiaomi

Táto špeciálna edícia modelu Redmi Note 10S vás prinúti premýšľať o jeho kúpe: Pozrite sa naň!

Redmi Note 10S je smartfón s čipsetom MediaTek, ktorý stojí za hriech. Xiaomi práve predstavilo novú verziu tohto modelu, ktorú musíte mať.

Od predstavenia smartfónov z radu Redmi Note 10 ubehlo už pár mesiacov, no spoločnosť nás neprestáva prekvapovať a líniu stále upravuje. Nevravíme však o nových modeloch, keďže modelová línia by mala byť už dnes takmer hotová, minimálne teda v našom regióne. Rozprávame sa o novej edícii zlatej strednej cesty série, modelu Redmi Note 10S. Ten i niekoľko mesiacov po predstavení získal novú farebnú verziu, ktorú mu budú ostatné smartfóny zo série isto závidieť. Ak teda zvažujete kúpu nového smartfónu, tak tento model v nádhernej Starlight Purple je ideálnou voľbou!

Nový dizajn smartfónu je lákadlom pre oči

Ak patríte medzi ľudí, ktorým záleží na dizajne rovnako, ako na výbave, model Redmi Note 10S v novom prevedení je tu pre vás. Portál Xiaomiadictos.com sa s nami podelil o jeho snímky a musíme uznať, že je naozaj klenotom vo svojej triede. Starlight Purple tak teraz doplní už známe modrú Ocean Blue, bielu Stone White a elegantnú sivú Onyx Gray.

Dizajn v sebe nesie kus vesmíru, pričom Xiaomi siahlo po takejto fialovej po prvý raz. Model v novej farbe bol zatiaľ len predstavený, no očakáva sa, že sa do predaja dostane vo veľmi blízkej dobe a zavíta i ku nám na Slovensko.

Redmi Note 10S je zlatou strednou cestou medzi smartfónmi

Model Redmi Note 10S je poháňaný čipsetom od spoločnosti MediaTek. Konkrétne ide o Helio G95, ktorý značí strednú triedu smartfónov i solídny výkon. 64mpx snímač kamery bol len nedávno výsadou drahších smartfónov, no Redmi takýto snímač osadila i do tohto modelu, ktorý vo svojej triede v novej farbe doslova žiari.

Za spomenutie však stojí i 6.43″ AMOLED displej s priestrelom pre selfie kameru, 5000mAh batéria s podporou 33W rýchlonabíjania či NFC konektivita pre bezkontaktné platby.

Po príchode smartfónu s čipsetom od spoločnosti MediaTek sa zdalo, že nezíska takú slávu, ako jeho súrodenci. Ide však o naozaj výnimočný model a veríme, že táto nová farba mu zdvihne predajné čísla. Čo myslíte vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close