SpravodajstvoXiaomi

Táto skvelá téma premení vaše Xiaomi na nový iPhone 13: Neváhajte a vyskúšajte ju teraz!

Premeňte váš Xiaomi, Redmi či Poco smartfón na nedávno predstavený iPhone 13 vďaka tejto skvelej téme. Vsadíme sa, že sa vám bude páčiť.

Xiaomi smartfóny patria medzi jedny z najobľúbenejších na celom svete i pre množstvo úprav, ktoré sa dá so smartfónmi urobiť. A nie nadarmo sa vraví, že dlhoročný používateľ iPhonov dokáže prejsť na Android len cez Xiaomi. Jedným z dôvodov je i nespočetné množstvo tém, ktoré dokážu fanúšikom spoločnosti Apple pripomenúť prostredie z operačného systému iOS. Najnovšie sa tak pozrieme na to, ako priniesť do smartfónov od spoločnosti Xiaomi a jej dcérskych spoločností Redmi a Poco tému, ktorá bude pripomínať iPhone 13. Ste zvedaví, ktorá to bude? Tak sledujte pozorne!

Premeňte svoje Xiaomi na iPhone 13 jednoduchým krokom

V aplikácii Motívy sa už tradične niekoľko generácií nadstavby MIUI nachádza nespočetné množstvo tém, ktoré dokážu vaše Xiaomi premeniť na čokoľvek, samozrejme len systémovo. Ak si chcete teda vyskúšať motív smartfónov z radu iPhone 13, motív s názvom iPhone 13S je pre vás k dispozícii v aplikácii Motívy.

A čo všetko tento motív ponúka? Základom je samozrejme tapeta a rozloženie domovskej i uzamknutej obrazovky. Zmenou po vzore modelov z radu iPhone 13 si však prejdú i ikony, ktoré sú takmer presnou kópiou ikon z nedávno predstaveného systému iOS 15.

Xiaomi téma iPhone 13
Zdroj: MIUIthemez.com

Vďaka tejto téme privediete k životu i widgety

Na interaktívne widgety čakáme v nadstavbe MIUI 13 takmer všetci. Tie sa majú nápadne podobať na tie, ktoré už poznáme práve zo systému iOS od Apple. A keďže táto téma má pripomínať systém v modelovom rade iPhone 13, tak práve i widgety budú súčasťou tohto motívu. Spodná strana domovskej obrazovky sa taktiež zmení na ikonický dock, ktorý bude jemne zasadený do rámčeka s aplikáciami, ktoré majú byť k dispozícii na ktorejkoľvek strane domovskej obrazovky.

Xiaomi téma iPhone 13
Zdroj: MIUIthemez.com

Jemnou úpravou si ďalej prejde i nové Centrum ovládania, ktoré však získa len upravené farby. To sa však i teraz dostatočne podobá na centrum zo smartfónov s operačným systémom iOS. Ak teda chcete skúsiť niečo nové a máte váš smartfón aktualizovaný na systém MIUI 12 a novší, motív s názvom iPhone 13S je tu práve pre vás.

Vyskúšate túto skvelú tému i vo vašom Xiaomi? A aký motív aktuálne využívate? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close