SpravodajstvoXiaomi

Táto farebná téma je to najlepšie, čo môžete pre Xiaomi v súčasnosti skúsiť: Takéto živé rozhranie ste ešte nevideli!

Elegantná farebná téma pre vaše Xiaomi ho privedie opäť k životu. Vyskúšajte niečo iné ako len fádne farby a dajte jej šancu.

Keď sa pozrieme na používateľské rozhrania väčšiny smartfónov, je to samý minimalizmus a fádne farby, ktoré sú väčšinou ladené len do niekoľkých tónov. V opačnom prípade ak chceme nájsť nejaký pekný farebný vzhľad, dostupný je len samý gýč a nevkusné kombinácie farieb či prvkov. Čo ak by sme vám však povedali, že sme pre vás našli dokonalú kombináciu farieb a elegantného prostredia? Pozrite sa na tému pre Xiaomi, Redmi i Poco smartfóny, ktoré vďaka aplikácii Motívy ponúkajú množstvo skvelých tém. A vsadíme sa, že táto farebná téma osloví každého milovníka farieb. Ste na ňu zvedaví? Tak sledujte pozorne!

Farebná téma s prémiovým dizajnom? Áno prosím!

Ak hľadáte niečo nezvyčajné, čo dokáže váš smartfón zmeniť na nepoznanie a zároveň si zachovať typický dizajn nadstavby MIUI, farebná téma s názvom Colorful Style MIUI theme je tu práve pre vás. Farebný dizajn dopĺňajú elegantné prvky a widgety a zmien sa dočká takmer všetko s výnimkou notifikačnej lišty. Najväčšiu pozornosť si láka tapeta, ktorá je elegantná a farebná. Strieda sa na nej niekoľko farieb, ktoré ako keby práškom prichádzali z pravého horného rohu.

Colorful Style MIUI theme téma
Zdroj: miuithemez.com

Zmenou si prejdú i ikony, ktoré sú v tomto prípade ladené do pastelových farieb a získajú jemne zaoblený štvorcový tvar. Elegantné farby však zdobia i nové Centrum ovládania. Tlačidlá sú tak ladené do rôznych farieb a veríme, že tento dizajn si získa i vašu pozornosť.

Colorful Style MIUI theme téma
Zdroj: miuithemez.com

Čo robiť, ak tému v aplikácii Motívy nevidíte?

Pri každej téme je tu riziko, že ju v aplikácii Motívy neuvidíte. Výnimkou nie je ani naša farebná Colorful Style MIUI theme, ktorá sa môže u nás v aplikácii zobrazovať, no u vás už viditeľná byť nemusí. V takomto prípade opäť prízvukujeme, že by ste si mali skúsiť zmeniť región smartfónu napríklad na Indiu, kde sa zobrazujú úplne všetky témy vo svojej plnej kráse. Taktiež si nezabudnite skontrolovať vašu verziu systému, pretože téma je určená pre smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a vyššou.

Ako sa vám páči motív s názvom Colorful Style MIUI theme? A poznáte i nejaké iné štýlové témy? Podeľte sa s nami v komentároch!

via miuithemez.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close