SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Táto akčná Xiaomi Yi kamera robí vrásky spoločnosti GoPro. Je jedným z hlavných konkurentov v segmente dostupných kamier

Milovníci videa a akčných športov by mali zbystrieť. Aktuálne v e-shope GeekBuying.com totiž prebieha akcia na akčnú kameru od spoločnosti Xiaomi, ktorá stojí pri cenovke menej ako 38€ za hriech. Čerešničkou na torte je, že je dostupná z poľského skladu a s možnosťou doručenia prostredníctvom kuriéra.

Xiaomi Yi

Akčná kamera nižšie okrem ceny poteší aj špecifikáciami. Ponúka totiž 16MP kameru, ktorá je schopná natáčať videá pri FULL HD rozlíšení pri 60fps. Chváli sa tiež širokouhlým záberom 155 °.

Zdroj: geekbuying.com

Okrem možnosti natáčania videí, kamera ponúka aj možnosť fotografovania do rozlíšenia 16MP. Kamera ponúka batériu s kapacitou 1020mAh, ktorá sľubuje približne 90 minút aktívneho nahrávania bez potreby prístupu k zdroju. Kamera zároveň disponuje WiFi modulom, ktorý umožňuje prepojenie so smartfónom v kombinácii so živým streamom do vzdialenosti 10 metrov. Nechýba samozrejme ani podpora Bluetooth technológie. Kamera podporuje pamäťové karty do kapacity 64GB.

Zdroj: geekbuying.com

Výber kľúčových špecifikácií v porovnaní s jedným z jeho hlavných konkurentov, akčnej kamery GoPro Hero 3 si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: geekbuying.com

Ako kamera funguje v praxi si môžete pozrieť na videu nižšie.

PS: v prípade záujmu Vám odporúčame využiť zľavový kupón „GKBMEGA03“, s ktorým cenu zrazíte na hodnotu 35,32€ spolu aj s poštovným. Doma by ste ju tak mohli mať približne do 2 až 7 pracovných dní.

Zdroj: TS, vlastný, úvodný obrázok: Youtube (Techmoan)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s

Tip pre vás  Pozrite si produktové fotografie Mi Band 4 náramku, ktorý má byť už zajtra oficiálne predstavený. Vyzerá dokonalo
podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close