SpravodajstvoWindows

Takto získate funkciu Files On-Demand vo Windows 10 Fall Creators Update aktualizácii ihneď

Windows 10 Fall Creators Update aktualizáciu je postupne uvoľňovaná do obehu a spolu s ňou prišla aj rada nových funkcionalít a to nie len pre samotný systém, ale aj pre aplikácie. Jednou z takýchto funkcií mala byť aj  funkcia Files On-Demand, ktorá však ešte „neprišla“ a je ju nutné manuálne vyvolať.

V skratke sa jedná o funkcionalitu, ktorá umožňuje sťahovanie súborov len na úrovni lokálneho PC keď ho otvoríte. Funkciu oceníte hlavne v prípade keď máte obmedzený úložný priestor vo vašom PC.

Files On-Demand funkciu nájdete v najnovšej aktualizácii pre OneDrive

Nato, aby ste túto funkciu aktivovali potrebujete stiahnuť posledný update pre OneDrive klienta, ktorý nájdete na tomto odkaze. Po aktualizácii budete musieť ešte reštartovať počítač a v nastaveniach aplikácie si prispôsobiť danú funkciu.

Zdroj: vlastný

Zdroj: Microsoft, vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close