SpravodajstvoXiaomi

Takto vyzerá Xiaomi Mi MIX 3! Pozrite si reálnu fotografiu, ktorá vyzliekla tento očakávaný smartfón do naha

Aktuálne séria zariadení Xiaomi Mi Mix patrí medzi tie najatraktívnejšie na trhu. Jedná sa totiž o zariadenia, ktoré ponúkajú nie len nadpriemerný výkon, ale aj bezrámčekové displeje v kombinácii s lákavou cenou. Najnovšie s dlhodobo špekuluje o nástupcovi Mi Mix dvojky (Xiaomi Mi Mix 3), ktorá by mala podľa všetkého prísť niekedy v októbri. Najnovšie sa na internete objavila fotografia, ktorá odhaľuje zariadenie v plnej kráse. Pozrieť si ju môžete pozrieť nižšie.

Xiaomi Mi Mix 3
Zdroj: XiaomiToday.com

Ako ste mohli vyššie vidieť tak Mi Mix 3 smartfón by mal priniesť obdobné riešenie vysúvacej kamery ako zariadenie OPPO Find X. Displej by tak mal hravo prekonať hranicu pokrytia prednej strany 90%. Čo sa týka ostatných špecifikácií tak o nich aktuálne moc nevieme. Šepká sa však, že zariadenie by malo prísť s procesorom Qualcomm Snapdragon 845. Tieto fámy týkajúce sa procesora budú však pravdepodobne založené na pravde. Spoločnosť Qualcomm sa totiž chystá ďalší prémiový procesor predstaviť (Snapdragon 855) vo februári budúceho roka.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close