SpravodajstvoXiaomi

Takto vyzerá Xiaomi Mi MIX 3! Pozrite si reálnu fotografiu, ktorá vyzliekla tento očakávaný smartfón do naha

Aktuálne séria zariadení Xiaomi Mi Mix patrí medzi tie najatraktívnejšie na trhu. Jedná sa totiž o zariadenia, ktoré ponúkajú nie len nadpriemerný výkon, ale aj bezrámčekové displeje v kombinácii s lákavou cenou. Najnovšie s dlhodobo špekuluje o nástupcovi Mi Mix dvojky (Xiaomi Mi Mix 3), ktorá by mala podľa všetkého prísť niekedy v októbri. Najnovšie sa na internete objavila fotografia, ktorá odhaľuje zariadenie v plnej kráse. Pozrieť si ju môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: XiaomiToday.com

Ako ste mohli vyššie vidieť tak Mi Mix 3 smartfón by mal priniesť obdobné riešenie vysúvacej kamery ako zariadenie OPPO Find X. Displej by tak mal hravo prekonať hranicu pokrytia prednej strany 90%. Čo sa týka ostatných špecifikácií tak o nich aktuálne moc nevieme. Šepká sa však, že zariadenie by malo prísť s procesorom Qualcomm Snapdragon 845. Tieto fámy týkajúce sa procesora budú však pravdepodobne založené na pravde. Spoločnosť Qualcomm sa totiž chystá ďalší prémiový procesor predstaviť (Snapdragon 855) vo februári budúceho roka.

Zdroj: XiaomiToday.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi potvrdzuje vybrané špecifikácie ešte nepredstaveného zariadenia Redmi K20. Máme sa na čo tešiť
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close