fbpx
SpravodajstvoZariadenia

Takto vyzerá superrýchle 65W nabíjanie z výrobne OPPO v praxi! | VIDEO

Na nedávno zverejnené informácie najnovšie nadvzäzuje prvé video superrýchleho nabíjania SuperVOOC

Ako bude vyzerať superrýchle nabíjanie na budúcej vlajkovej lodi od čínskej spoločnosti OPPO? Najnovšie video zverejnené známym leakerom Ice Universe prezrádza, že výrobca to s „najrýchlejším nabíjaním na svete“ myslí naozaj vážne. Známy leaker tak nadväzuje na informácie zo včerajška, kedy sme sa definitívne dozvedeli obdobie, kedy spoločnosť OPPO predstaví pripravovaný smartfón Reno Ace.

Rýchle nabíjanie ako sa patrí

Najnovšie video, zverejnené na sociálnej sieti Twitter, vám jednoznačne vyrazí dych. Smartfón s batériou s kapacitou až 4000 mAh sa totižto nabije z 0 na 100 percent za neuveriteľných 29 minút! Už zo samotného videa je jasné, že nová generácia rýchleho nabíjania SuperVOOC je oproti svojmu predchodcovi VOOC 3.0 neporovnateľne rýchlejšia. OPPO tak opäť dokazuje, že naďalej patrí medzi svetovú špičku v oblasti rýchleho nabíjania.

OPPO Reno Ace

I keď budúca vlajková loď Reno Ace z výrobne OPPO je stále zahalená pod rúškom tajomstva, už v dnešných dňoch vieme niektoré z kľúčových špecifikácií. Zahraničné zdroje už niekoľkokrát naznačili, že nový Reno Ace bude vybavený vlajkovým procesorom Snapdragon 855+, ako aj skvelým displejom s obnovovacou frekvenciou až 90 Hz. Spoľahnúť sa môžme aj na to, že smartfón bude vybavený práve superrýchlym nabíjaním SuperVOOC, pričom sa povráva aj o vysúvacej selfie kamere, ktorá je medzi výrobcami stále viac a viac populárna.

Chceš sa o smartfóne Reno Ace dozvedieť ďalšie informácie? Všetko podstatné nájdeš na našom webe!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close