TECHNOLÓGIE

Takto vyzerá prototyp skladacieho smartfónu Samsung z roku 2015. Vyzerá naozaj hrozne

Skladacích smartfónov na trhu ešte mnoho nie je, no nad ich produkciou uvažujú viaceré svetové spoločnosti. O skladacích smartfónoch je ale aktívna reč len zopár mesiacov, no mnohé spoločnosti nad nimi uvažovali oveľa dávnejšie. Ku Microsoftu sa tým pádom najnovšie pridáva aj Samsung, ktorý o vytvorení smartfónu s dvomi obrazovkami uvažoval už v rokoch 2014/2015.

Project Valley z roku 2015 v plnej paráde

Juhokórejská spoločnosť Samsung, vytvorila prototyp skladacieho smartfónu už v roku 2015. V tej dobe bol smartfón známy pod pojmom Project Valley, ktorý ale nakoniec nikdy neuzrel svetlo sveta, teda až dodnes. Smartfón s dvomi obrazovkami a celkom nepekným pántom medzi nimi, bol vytvorený na vtedajšej vlajkovej lodi Galaxy S6. V roku 2015 ale ešte nikto ani len netušil, ako bude zariadenie nakoniec vyzerať a ako bude fungovať. Nikdy nepredstavený smartfón sa na verejnosť dostal len pred niekoľkými hodinami, keď jeho fotky zverejnili čínski  leakeri prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Fanúšikov Samsungu by zrejme neohúril

Zrejme sa s každým zhodneme na tom, že spoločnosť Samsung urobila dobre, že zariadenie nikdy nepredstavila. Väčšina z nás si pod pojmom skladací smartfón s dvomi obrazovkami predstavuje úplne iné zariadenie, ako klasický smartfón s dodatočnou obrazovkou zavesenou na ohavnom pánte. Smartfón je ešte ku tomu v zloženom stave nadpriemerne hrubý a bežnému človeku by sa ani nezmestil do vrecka.

Čo vravíte na tento nepodarok z dielne Samsungu? Dúfajme, že sa spoločnosť v roku 2019 posnaží o čosi viac a svetu predstaví revolučnú novinku.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Twitter – MMDJ_)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close