SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Takto údaje vyzerá Surface Phone, prvé fotografie!

Už nejakú dobu vám prinášame informácie ohľadne zariadenia Surface Phone a dnes unikli jeho prvé fotografie (konečne). Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie tak zariadenie vychádza do veľkej miery z dizajnu Lumie 950XL, avšak v tomto prípade očividne boli zakomponované do zariadenia aj prvky pridávajúce šmrnc na jeho „vizáži“ v podobe kovového rámčeka.

Je ťažké  momentálne potvrdiť alebo vyvrátiť reálnosť fotografií, ale treba dodať, že vzhľad dizajnu sa podobá na render ktorý bol dávnejšie predstavený svetu prostredníctvom eVleaks, od borcov odhaľujúcich v predstihu tie najžhavejšie novinky, o ktorých sa ešte len hovorí s vysokou úspešnosťou.

 

Pozdáva sa vám dizajn?

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close