Pracovné ponuky
NávodySpravodajstvoXiaomi

Takto si v Xiaomi telefónov s nadstavbou MIUI 10 zmeníme tému zo svetlej na tmavú | Tipy a triky #4

Takto týždeň dozadu sme vám priniesli niekoľko tipov, ktoré nájdete v nadstavbe MIUI 10. Napríklad ako si prispôsobiť svietivosť obrazovky, kontrast, ako odomykať smartfón tvárou a podobne. Dnes sme si pre vás pripravili TIP ako zmeniť tému telefónu na tmavú.

Zmeňte si svetlé rozhranie MIUI na tmavé

Možnosť zmeny témy nájdete v nastaveniach telefónu. Konkrétne v položke Nastavenia > Osobné > Témy. Ak ste sa preklikali do tejto položky tak s veľkou pravdepodobnosťou máte k dispozícii len predinštalované témy. Nezúfajte, nižšie sa pozrieme na to ako prostredníctvom jednoduchého triku sa budete môcť dostať k desiatkam ďalších tém (pozn. redakcie: nižšie môžete vidieť možnosť výberu témy po implementácií niektorých krokov nižšie).

Xiaomi MIUI 10 ako zmenit temu_2
Zdroj: vlastný

Nato, aby ste mohli sťahovať nové témy tak je potrebné, aby ste zmenili región Vášho telefónu zo Slovenska (resp. Česka) na Čínu alebo Indiu. Spravíte tak v Nastaveniach telefónu (Nastavenia > Ďalšie nastavenia > Lokalita > Čína / India).

Xiaomi MIUI 10 ako zmenit region_2
Zdroj: vlastný

Teraz opäť otvorte položku Témy vo Vašom telefónu a následne (asi po 5 sekundách) sa vám zobrazí pod existujúcimi témami TOP 100 tém za posledný mesiac, z ktorých si môžete vybrať tu, ktorá Vám bude vyhovovať najviac.

Xiaomi MIUI 10 ako zmenit temu_1
Zdroj: vlastný

Prípadne ak máte záujem o tému nižšie (Tmavú tému) tak kliknite na položku „Nájdite viac“ a dajte vyhľadať „Dark Mod“. Tému následne stiahnite a aplikujte. Rozhranie systému by malo vyzerať ako môžete vidieť nižšie (pozn. redakcie: niektorí používatelia hlásia, že im nefunguje vyhľadanie témy. Riešením je jej manuálne vyhľadanie).

Xiaomi MIUI 10 tmava tema_1
Xiaomi MIUI 10 tmava tema_2
Xiaomi MIUI 10 tmava tema_3
 

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close