Pracovné ponuky
SamsungSpravodajstvo

Takto reagovali známi Youtuberi, ktorým sa dostal do ruky skladateľný Samsung Galaxy Fold

Skladateľné telefóny tu sú či chceme alebo nie. Mnohí z nás ich odsudzujú so slovami, že sa jedná len o aktuálny módny hit, ktorý je ešte aj predražený. Nájdeme však stále veľkú skupinu ľudí, ktorí vidia v tomto type zariadenia budúcnosť mobilných telefónov.

Skladateľné smartfóny otvárajú nové možnosti

Skladateľné smartfóny sami o sebe sú zaujímavými zariadeniami, ktoré otvárajú viacero možností ako byť viac mobilnými. Napríklad, môžu byť viac nápomocné ako klasický smartfón pri odpisovaní na e-maily, vytváraní dokumentov, spravovania rôznych serverov či stránok, a takto by sme mohli pokračovať ďalších niekoľko desiatok minút. Nehovor viac o zábave či multitaskingu, ktorý je dnes vo veľkej miere obmedzený na súčasných zariadeniach.

Samsung už čoskoro začne s ostrým predajom zariadenia Samsung Galaxy Fold, prvým skladateľným zariadením svojho druhu z kuchyne Kórejčanov, ako na americkom trhu tak aj na európskom. Spolu s blížiacim sa termínom spustenia predaja, spoločnosť vypustila do obehu aj video s reakciami viacerých známych influencerov. Ako to dopadlo si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Zdroj: Youtube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Galaxy Fold Samsung Samsung Galaxy Fold skladateľný smartfón

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close